REKLAMA

Etnowarsztaty z JAJEM

Przedświąteczne warsztaty dla dzieci

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na Etnowarsztaty z JAJEM, które odbędą się 19 marca 2016 r. (sobota) o godz.11.00 w Muzeum Ziemi Kłodzkiej. Ich uczestnicy poznają rolę jajka w kulturze tradycyjnej i techniki zdobienia pisanek. Sami także przygotują pisanki.
Warsztaty etnograficzno-plastyczne odbywają się w ramach cyklu „Familijne Poranki w Muzeum”.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Etnowarsztaty z JAJEM

Patryk Wild, radny sejmiku województwa dolnośląskiego spotkał się z władzami gmin Nowa Ruda i Radków. Omawiano koncepcję przejęcia linii kolejowej od samorządów i ponownego uruchomienia Kolei Sowiogórskiej. Ujawniamy pierwsze szczegóły tej reaktywacji.

Magdalena Wielczyk to pierwsza w historii Kolei Dolnośląskich kobieta, która poprowadzi pociągi i szynobusy w białożółtych barwach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×