REKLAMA

Zostaw tor!

Młodzi pasjonaci jazdy krosowej na rowerach sami wykonali specjalny tor. Niestety komuś bardzo on przeszkadza. Po raz kolejny został zniszczony.

Około stumetrowa trasa do jazdy na rowerze znajduje się w parku przy kłodzkiej twierdzy, dokładnie między Szkołą Podstawową im. Reymonta a ul. Noworudzką. - Sami wykonaliśmy wszystkie przeszkody terenowe. Niestety kilka dni temu ktoś rozwalił nasze z trudem wykonane „hopki” - opowiada, nie kryjąc żalu, Adam Majkut. - Do trasy i do nas cały czas jakieś ale ma jeden starszy pan – dodaje. To nie pierwszy taki incydent. W ubiegłym roku już raz amatorom jazdy terenowej na rowerze rozwalono ich trasę. W sprawę zaangażował się kłodzki radny Andrzej Duda. Obiecał pomóc. My apelujemy do starszego pana, aby nie rozwalał młodym ludziom ich trasy. Niszczy w ten sposób nie tylko hopki, ale także zapł i wiarę w młodych ludziach. Nie bądź pan zgredem – daj żyć młodym ludziom.

› ZDZISŁAW DUDA › radny Kłodzka

Młodzi ludzie samo wykonali ten tor. Rozwijają swoją pasję do jazdy na rowerach terenowych. Nie rozumiem, jak można było zniszczyć przeszkody, które młodzież sama wykonała. Tor jest z dala od alejek, nikomu nie wadzi. Takie inicjatyw, jak ta podjęta przez grupę naszej młodzieży, powinno się wspierać. Będę zabiegał u burmistrza, aby wspomóc młodych ludzi i wykonać dla nich profesjonalną ścieżkę do krosowej jazdy na rowerze.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zostaw tor!

Fot. polska-org.pl

Sytuacja w Piszkowicach jest opanowana. Tak poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Henryka Szczepanowska. - Mamy pierwsze kontakty z potencjalnymi chętnymi do pracy. Mamy czysty, wolny od COVID oddział i tylko sześcioro dzieci odizolowanych. Wszyscy pracownicy w zakładzie są zdrowi, nie ma kolejnych zakażeń. Od poniedziałku pojedyncze osoby wracają do pracy, pozostali pozostają w domowych kwarantannach - napisała. Ciągle jednak potrzebni są: pielęgniarki, ratownicy i pomoc medyczna do pracy, ale w zwykłym systemie zmianowym na określonych warunkach finansowych.

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×