REKLAMA

Czego potrzeba strażakom?

Wójt Gminy Kłodzko Stanisław Longawa przekazał jednostkom OSP niezbędne wyposażenie

O odwadze ludzi wykonujących zawód strażaka nie trzeba nikogo przekonywać, trzeba ją po prostu mieć. Jednak, żeby Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych mogły pomagać potrzebującym na najwyższym poziomie, muszą stale uzupełniać sprzęt. Z tą właśnie myślą podczas Zarządu Gminnego OSP Wójt Gminy Kłodzko Stanisław Longawa przekazał jednostkom z Żelazna, Krosnowic, Starego Wielisławia, Wojciechowic, Szalejowa Dolnego i Ołdrzychowic Kłodzkich niezbędne wyposażenie.

Do naszych dzielnych strażaków trafiły m.in. rękawice, niepalne kominiarki, buty, węże tłoczone i kołnierze ortopedyczne.

Drodzy strażacy, powierzamy Wam nasze bezpieczeństwo, bo wiemy, że zawsze czuwacie!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Czego potrzeba strażakom?

foto: dolny-slask.org.pl

Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej wystąpiło w sprawie miejskiego kąpieliska na Górze Parkowej do konserwatora zabytków. Jest już decyzja: basen nie zostanie wpisany do rejestru zabytków

foto: ilustracyjne
pixabay.com

Gmina Kłodzko wciąż ma ujemny przyrost naturalny.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×