REKLAMA

Za kraty za maryśkę

Kłodzcy pogranicznicy zlikwidowali domową plantację marihuany.

Kłodzcy policjanci zatrzymali 51-latka, który miał dragi i amunicję.
Funkcjonariusze z placówki straży granicznej w Kłodzku odkryli w jednym z mieszkań w powiecie kłodzkim domową plantację marihuany. Zabezpieczyli krzewy konopi oraz susz roślinny. Skonfiskowali również urządzenia do uprawy i ważenia narkotyków. Wartość przechwyconych narkotyków oraz urządzeń to 12 tys zł. Zatrzymany 40-latek przygotował specjalnie pomieszczenie, w którym znajdowały się lampy nagrzewające, wentylatory oraz aluminiowe ekrany służące do doświetlania sadzonek oraz utrzymywania temperatury. Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia. Natomiast policjanci z Kłodzka zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej samochód, którym kierował 51-letni mieszkaniec powiatu. Zauważyli w aucie worek foliowy. Po sprawdzeniu okazało się, że znajduje się w nim ponad kilogram suszu roślinnego. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Funkcjonariusze sprawdzili również miejsce zamieszkania kierowcy. W ogrodzie przy posesji ujawnili 5 krzaków konopi indyjskich, a w lodówce 22 sztuki amunicji do broni palnej bez wymaganego zezwolenia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Za kraty za maryśkę

foto: dolny-slask.org.pl

Pływalnia będzie zamknięta, bo na wniosek Krystiana Sęgi konserwator zabytków wszczął postępowanie dotyczące wpisania kompleksu basenowego do rejestru zabytków – poinformowały władze Bystrzycy Kł. To manipulowanie faktami dla przykrycia bezgranicznej niekompetencji – ripostuje zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej.

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×