REKLAMA

Uciekał przed policją, rozbił 2 auta na parkingu [FOTO]

Fot. MM

Fot. MM

Fot. MM

Fot. MM

Fot. MM

Fot. MM

Fot. MM

Nie popisał się kierowca seata ibizy, który uciekał w poniedziałek, 19 października, przed policją. Rozbił swoje auto, dwa samochody stojące na parkingu i latarnię.

Do zdarzenia doszło na ul. Objazdowej w Kłodzku nieopodal ronda przy Galerii Twierdza Kłodzko. Kierowca ibizy stracił panowanie nad pojazdem, zniosło go na parking. Uszkodził poważnie audi i fiata seicento, po czym jeszcze wjechał w latarnię, z której odpadła lampa.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Uciekał przed policją, rozbił 2 auta na parkingu [FOTO]

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Strajk Kobiet Kłodzko: Radni powiatu kłodzkiego i starosta Maciej Awiżeń odpowiedzieli na oświadczenie Krystyny Śliwińskiej. Samorządowcy są oburzeni.

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×