REKLAMA

Jarmark trwa

foto: FB Michał Piszko Burmistrz Miasta Kłodzko

Rozpoczął się Jarmark Forteczny. Wystawcy będą na Was czekać jeszcze dwa dni.

Jarmark Forteczny odbywa się w ramach Forum Tradycji i wzbogaca ofertę przygotowaną na tegoroczne Dni Twierdzy. W weekend możemy odwiedzić stoiska wystawców i poszukać czegoś dla siebie. Jarmark Forteczny to miejsce dla kobiet i mężczyzn, a przede wszystkim miejsce, gdzie prezentowany jest dorobek artystyczny i kulinarny Ziemi Kłodzkiej.
W ten weekend miasto będzie tętnić życiem, nie tylko w dzień, ale też w nocy.
Tegoroczne Dni Twierdzy to oprócz jarmarku także m.in. emocjonująca rekonstrukcja bitwy o twierdzę, festiwal folkloru i giełda staroci. Przybywajcie do Kłodzka!

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jarmark trwa

Każda pliszka swój ogonek chwali. Nie inaczej zachowują się politycy i samorządowcy. Dlatego każdy sukces, a nawet pseudosukces ma tylu ojców i matek...

To już pewne. Reaktywują linię.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×