REKLAMA

Kradła prąd

Policjanci ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu kłodzkiego mieszkanka kradnie prąd. Funkcjonariusze skontrolowali to miejsce i potwierdzili nielegalny pobór energii elektrycznej.

Sposób podłączenia poza pominięciem układu pomiarowego umożliwił właścicielce mieszkania korzystanie z prądu. Nielegalną energię elektryczną wykorzystywała przede wszystkim do podłączenia zasilania oświetlenia, telewizora oraz innych urządzeń w mieszkaniu.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. jak długo kobieta korzystała z nielegalnie z poboru prądu. Za kradzież energii elektrycznej grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jest to zawsze przestępstwo bez względu na wartość poniesionych strat.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kradła prąd

Druga fala pandemii skutkuje zwiększoną liczbą wniosków o wsparcie działań przeciwkryzysowych samorządów, systemu ochrony zdrowia, służb sanitarnych, ośrodków pomocy społecznej i innych instytucji przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Aby usprawnić proces zamawiania wsparcia w marcu powstała „Platforma Wsparcia WOT”, dzięki której proces wnioskowania o pomoc wojska został maksymalnie uproszczony i odbiurokratyzowany.

Fot. MM

Protestujący w obronie praw kobiet zebrali sie przed biurem senatorskim Aleksandra Szweda z PiS.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×