REKLAMA

Schował się w wersalce

Policjanci zatrzymali poszukiwanego – znaleźli go… w wersalce

Chcąc uniknąć zatrzymania, schował się w wersalce. Mimo tego poszukiwany, który unikał zasądzonej kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i tak został zatrzymany przez policjantów z Kłodzka. Mężczyzna, który trafił już do zakładu karnego, jest dodatkowo podejrzewany o inne przestępstwa. Razem z nim w ręce policjantów wpadli też jego dwaj wspólnicy.

Policjanci z kłodzkiej komendy powiatowej, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę, który unikał zasądzonej kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał nakaz doprowadzenia 21 - latka do zakładu karnego.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego prowadząc poszukiwania mężczyzny, znaleźli go w jednym z mieszkań na terenie gminy Kłodzko. Okazało się, że 21 - latek chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się w... wersalce.

Mężczyzna jest dodatkowo podejrzewany o szereg czynów, których dopuścił się przez ostatnie kilka tygodni, działając wraz z dwoma innymi osobami. Podejrzani w różnych składach osobowych włamali się do kilku pomieszczeń oraz do busa, kradnąc m. in. nawigację oraz motor. Wspólnicy 21 – latka również zostali zatrzymani przez policjantów i usłyszeli zarzuty.

Poszukiwany 21 - latek trafił już do Zakładu Karnego w Kłodzku, natomiast o losie jego kolegów zdecyduje sąd. Za czyny, o które są oni podejrzani, grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

asp. szt. Paweł Petrykowski

(Źródło - KPP w Kłodzku)

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Schował się w wersalce

Obrazek użytkownika yzx
  • yzx
  • 05-04-2017

Nie tylko , w Warszawie też są co nie chcą .

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×