REKLAMA

Praca dla 70 osadzonych

foto: dolny-slask.org.pl

Podpisano umowę intencyjną w sprawie utworzenia nowych miejsc pracy dla skazanych odbywających karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Kłodzku.

Umowa została zawarta pomiędzy Zakładem Karnym w Kłodzku, firmą Steinpol Central Services (podmiot zlecający) oraz Zachodnią Instytucją Gospodarki Budżetowej PIAST. - Strony niniejszej umowy zadeklarowały współpracę w celu utworzenia nowych miejsc odpłatnej pracy dla skazanych. W ramach współpracy kłodzka jednostka udostępni część hali produkcyjnej (ok. 400 m kw.) i zapewnieni dwuzmianowy system pracy – informuje Edmund Hajdyła, oficer prasowy ZK w Kłodzku. - Przedmiotem działalności ma być produkcja mebli tapicerowanych. W celu realizacji niniejszej umowy przeprowadzona zostanie modernizacja oraz rozbudowa hali produkcyjnej. Planuje się, że zatrudnienie znajdzie w niej 70 osadzonych – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Praca dla 70 osadzonych

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×