REKLAMA

Wyruszy na wyprawę aby wybudzić kuzynkę

Będzie jechał rowerem, aby zebrać kasę na leczenie swojej kuzynki. Dołącz do nietypowej akcji pomocy dla mieszkanki Nowej Wsi Kł.

To się nazywa poświęcenie. Rowerem przejedzie setki kilometrów, aby pomóc swojej kuzynce - Oliwii Kraus z Nowej Wsi Kł., która od kilku miesięcy jest w śpiączce. Jak zapewnia Paweł Burda, każda złotówka zebrana przy okazji jego akcji wspomoże leczenie dziewczynki, która w październiku uległa wypadkowi na skutek czego zapadła w śpiączkę. Oliwii potrzebne są pieniądze na codzienną opiekę i rehabilitację.
Oliwia już widzi, słyszy, uśmiecha się i czuje. Jednak, aby została uznana za wybudzoną ze śpiączki, musi zacząć wykonywać nawet najprostsze polecenia.
To może potrwać jeszcze co najmniej kilka miesięcy, dlatego Paweł Burda w dzień dziecka zamierza wyruszyć rowerem spod warszawskiej kliniki „Budzik”. Paweł pojedzie w stronę Holandii, jeśli tak skierują go internauci w głosowaniu na Facebooku. Ale mogą też
zdecydować, aby wyruszył na wschód, w stronę Litwy i Łotwy, na północ w kierunku Norwegii lub do Rumunii, czyli na południe.
Co ciekawe, nie będzie to pierwsza tak daleka rowerowa wyprawa Burdy. W dodatku już teraz zapowiedział, że zamierza też wrócić na rowerze do Polski.Na razie szuka sponsorów.
- Chcę zachęcić Was do przekazywania „co łaska” na konto Oliwii w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. I możecie być pewni, że cokolwiek wpłacicie, to wróci do Was sto razy, albo i więcej - zachęca Burda.

Chcesz pomóc Oliwce? Już teraz możesz wpłacić pieniądze na rachunek bankowy Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą": 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać: "25924 Kraus Oliwia - darowizna na pomoc i ochronę życia"

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wyruszy na wyprawę aby wybudzić kuzynkę

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×