REKLAMA

Pijana kobieta za kółkiem

Kolejny nietrzeźwy kierujący zatrzymany. Tym razem policja zatrzymała kobietę, która prowadziła samochód mając w organizmie 0,7 promila alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali auto do rutynowej kontroli. Szybko okazało się niestety, że kierowca jest pijany. Podczas badania wyszło, że kobieta ma 0,7 promila. - W świetle obowiązujących przepisów za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub po użyciu innego, podobnie działającego środka, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, 5 tysięcy złotych kary oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat – mówi rzecznik KPP Kłodzko, Wioletta Martuszewska . 36-latce zatrzymano uprawnienia do kierowania.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pijana kobieta za kółkiem

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×