REKLAMA

10 nowych zakażeń koronawirusem!

W powiecie kłodzkim jest coraz więcej zachorowań

Internet

Aż 5 nowych zakażonych koronawirusem jest z Kłodzka

Środa okazuje się tragiczna pod względem liczby zarażeń koronawirusem w powiecie kłodzkim. Chorych jest aż 10 osób. Z gminy Kłodzko 2 kobiety, z Kłodzka 5 osób: 2 kobiety i 3 . mężczyzn, z Nowej Rudy - 1 osoba (kobieta), z Bystrzycy Kłodzkiej – 2. kobiety. - Niestety w związku zakażeniami personelu na oddziale kardiologicznym, cały oddział przechodzi w stan kwarantanny do 13. maja 2020 r. W tym czasie będą wykonywane kolejne testy - poinformował starosta Maciej Awiżeń. Jest też dobra informacja. Dzisiejsze ozdrowienia to 3. kobiety i 2. mężczyzn z Kudowy-Zdroju oraz jedna kobieta z Lewina Kłodzkiego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 10 nowych zakażeń koronawirusem!

fot. KPP Kłodzko

Mężczyzna pod nieobecności właścicieli włamał się do pomieszczeń gospodarczych budynku

Podczas drugiej tury wyborów prezydenckich gminy do 20 tys. mieszkańców, w których zostanie odnotowana najwyższa frekwencja wyborcza, otrzymają wóz strażacki. Do wygrania będzie 49 pojazdów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×