REKLAMA

Kotłownie niezgody

Przy czterech blokach na os. Szkolnym w Bystrzycy Kł. mają powstać kotłownie gazowe. Cześć mieszkańców ma coraz większe obawy.

Po naszej pierwszej publikacji w tej sprawie, jeden z mieszkańców poinformował nas, że kotłowni nie będzie przynajmniej na razie bo... nie ma gazu. - To znaczy gaz w blokach jest, ale o niskim ciśnieniu, wystarczającym na kuchenki gazowe, a nie do kotłowni – wyjaśnił. Teraz dostaliśmy informacje, że ZUK, który zarządza wspólnotami, nie ma także pozwolenia na budowę lokalnych kotłowni przy czterech blokach. - Z informacji jakie uzyskałem w starostwie wynika, że pozwolenia na budowę z 15 kwietnia dotyczą budowy kotłowni na dachach budynków nr 7, 8, 9 i 12 – informuje mieszkaniec jednej ze wspólnot. - Po co w takim razie ZUK wybrukował za nasze pieniądze placyki obok budynków, skoro pozwolenie dotyczy budowy kotłowni na dachach? - zastanawia się nasz Czytelnik.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kotłownie niezgody

Do państwa Marii i Zdzisława Kasper z Bystrzycy Kłodzkiej przyszła pracownica Zakładu Usług Komunalnych z dwoma policjantami. - Tak walili w drzwi, że mało zawału nie dostałam - mówi roztrzęsiona Maria Kasper.

foto: pixabay.com

Rolnicy, którzy chcą zabezpieczyć swoje uprawy przed skutkami suszy, mogą do 22 listopada składać wnioski o dotację na inwestycje w obszarze nawadniania w gospodarstwie rolnym.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×