REKLAMA

Kotłownie niezgody

Przy czterech blokach na os. Szkolnym w Bystrzycy Kł. mają powstać kotłownie gazowe. Cześć mieszkańców ma coraz większe obawy.

Po naszej pierwszej publikacji w tej sprawie, jeden z mieszkańców poinformował nas, że kotłowni nie będzie przynajmniej na razie bo... nie ma gazu. - To znaczy gaz w blokach jest, ale o niskim ciśnieniu, wystarczającym na kuchenki gazowe, a nie do kotłowni – wyjaśnił. Teraz dostaliśmy informacje, że ZUK, który zarządza wspólnotami, nie ma także pozwolenia na budowę lokalnych kotłowni przy czterech blokach. - Z informacji jakie uzyskałem w starostwie wynika, że pozwolenia na budowę z 15 kwietnia dotyczą budowy kotłowni na dachach budynków nr 7, 8, 9 i 12 – informuje mieszkaniec jednej ze wspólnot. - Po co w takim razie ZUK wybrukował za nasze pieniądze placyki obok budynków, skoro pozwolenie dotyczy budowy kotłowni na dachach? - zastanawia się nasz Czytelnik.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kotłownie niezgody

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na klodzko24.eu
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×