REKLAMA

Nie bądź obojętny

foto: pixabay.com

Trwa akcja „Zima 2018/19”, w ramach której mundurowi udzielają osobom bezdomnym informacji o schroniskach, noclegowniach i jadłodajniach.

Prowadzona jest ona we współpracy z placówkami pomocowymi, dlatego też policjanci udzielają również pomocy w dotarciu do placówek pomagającym bezdomnym oraz innym osobom wymagającym opieki.

Na terenie Powiatu Kłodzkiego funkcjonuje:

„Jadłodajnia”
Kłodzko, ul. Łukasińskiego 57,

„Jadłodajnia”
Nowa Ruda, ul. Fredry 6,

„Jadłodajnia” (Bar KAKTUS)
Bystrzyca Kłodzka, ul. Okrzei 2,

Noclegownia dla Mężczyzn
Kłodzko ul. Łukasińskiego 57, tel. 74 8659325

Aby zapobiec nieszczęściu mundurowi kontrolują dworce, przystanki, ciągi kanalizacyjne, węzły ciepłownicze, opuszczone budynki, ogródki działkowe, pod kątem przebywania tam osób samotnych i bezdomnych, proponując im noclegi oraz posiłki w ośrodkach pomocy społecznej lub innych placówkach pomocowych.

Policjanci apelują o informowanie o każdej osobie, która mogłaby być narażona na wyziębienie. Nie bądźmy obojętni dla tych osób, być może nasza pomoc przyczyni się do tego, że uratujemy komuś życie. Informacje można przekazywać na telefon alarmowy -112.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nie bądź obojętny

Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Była szefową noworudzkiego biura poselskiego Michała Dworczyka, została prezesem Uzdrowiska Lądek – Długopole. O przyszłości uzdrowiska, jego problemach i zmianach jakie nastąpią rozmawiamy z Joanną Walaszczyk.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×