REKLAMA

Pijani rodzice

W Kłodzku nietrzeźwi rodzice opiekowali się swoim dzieckiem

Ponad 2 promile miał ojciec dziecka podczas interwencji policyjnej. Również matka dziecka byłą nietrzeźwa. O sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, gdzie nietrzeźwa matka sprawowała opiekę nad trzymiesięcznym dzieckiem. Kiedy funkcjonariusze pojawili się w mieszkaniu, od ojca dziecka było czuć wyraźną woń. Przeprowadzone badanie wykazało u niego kobiety ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zebrane w tej sprawie materiały zostaną przesłane do sądu rodzinnego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pijani rodzice

Płacz i błaganie o pomoc dotarły do nasze redakcji, aż z Niemiec. W Dortmundzie, polskiej rodzinie pochodzącej z Nowej Rudy odebrano nowo narodzone dziecko.

Do tragedii doszło nad ranem w Nowej Rudzie. Nie żyją trzy osoby. Dwie trafiły do szpitala.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×