REKLAMA

Pożyczką w smog

Polaniccy radni postanowili zaciągnąć pożyczkę z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na kwotę 261,3 tys. zł (z czego w roku 2020 -105,9 tys. zł, a w roku 2021 –155,4 tys. zł).

Pozyskane pieniądze samorządowcy przeznaczą na dotacje celowe dla mieszkańców na wymianę kopciuchów. Spłata pożyczki wraz z odsetkami następować będzie z dochodów własnych uzdrowiska (podatek od nieruchomości) do 2024 roku.

 

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć apel samorządowców z Kłodzka do premiera

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pożyczką w smog

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w czwartek, 2 grudnia.

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysięcy złotych.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×