REKLAMA

Kraksa za kraksą

Do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu ulicy Objazdowej z Korytowska i Zajęczą doszło 30 września przed godz. 20.00.

Zderzyły się dwie osobówki: Audi i Volkswagen. Poszkodowane zostały 3 osoby.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący Audi, 38-letni Ukrainiec, nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z Volkswagen, którym jechał 19-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. To drugi wypadek we wrześniu tego roku na feralnym skrzyżowaniu ulicy Objazdowej z Korytowską i Zajęczą. 1 września, zderzyły się tam osobowy VW z Fordem Transitem. Dwie osoby trafiły wtedy do szpitala. To nie pierwsze wypadki w tym miejscu. 14 stycznia tego roku, doszło tam do kraksy z udziałem Skody z Seatem. Z ustaleń policji wynikało, że 49-letni kierowca Skody nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 4 osoby. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku na pechowym skrzyżowaniu w ciągu zaledwie dwóch tygodni doszło do aż trzech wypadków. Pierwszy wydarzył się 10 lipca. Zderzyły się wtedy dwa auta. 8 osób zostało poszkodowanych. Do kolejnego wypadku doszło zaledwie 15 godzin później. 11 lipca, przed godziną 9.00 kierujący Skodą, 31-letni mieszkaniec Górnego Śląska, uderzył w Renaulta. 23 lipca na skrzyżowaniu ulic Objazdowej z Korytowską i Zajęczą zderzyły się dwa samochody marki: Ford i Opel. Poszkodowana została jedna osoba. Przyczyną wszystkich tych wypadków były błędy kierowców.
A może RONDO?
Kłodzcy samorządowcy powinni się poważnie zastanowić, czy na tym bardzo kolizyjnym skrzyżowaniu nie wybudować ronda. W ostatnim czasie w Kłodzku powstały dwa ronda. W planach są kolejne. Może dołączyć do nich także to na Objazdowej? No, chyba że władze „czekają” aż wydarzy się tam naprawdę poważny wypadek i ktoś zginie?

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kraksa za kraksą

Kłodzka biblioteka z ministerialną dotacją z programu partnerstwo dla książki.

2 miliony, siedem, a może jeszcze więcej?. Czy i jakie odszkodowanie uderzy w kłodzki samorząd?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×