REKLAMA

Pijalnia już działa

Rozruch w uzdrowiskach. Na razie pijalnie i rehabilitacja.

Od 4 maja gości przyjmują Uzdrowiska Kłodzkie w obiektach Mała i Wielka Pieniawa. W weekendy czynna jest również polanicka pijalnia. 18 maja Uzdrowiska Kłodzkie uruchomiły rehabilitację ambulatoryjną. - Wraz z częściowym „odmrożeniem” branży hotelarskiej, nasze wybrane obiekty świadczą usługi pobytowe oraz rehabilitacyjne – informuje Piotr Grudziński, dyrektor marketingu w PGU. PGU odpaliło także inne swoje uzdrowiska. Od 11 maja Świeradów rozpoczął przeprowadzanie zabiegów ambulatoryjnych w Centrum Rehabilitacji i Reumatologii Goplana. Jako pierwsi zostaną przyjęci tutaj pacjenci ze skierowaniem do poradni rehabilitacyjnej. 14 maja otwarta została również świeradowska pijalnia wód mineralnych. Uzdrowiskowy rozruch trwa także w Cieplicach i Połczynie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pijalnia już działa

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×