REKLAMA

Pijalnia już działa

Rozruch w uzdrowiskach. Na razie pijalnie i rehabilitacja.

Od 4 maja gości przyjmują Uzdrowiska Kłodzkie w obiektach Mała i Wielka Pieniawa. W weekendy czynna jest również polanicka pijalnia. 18 maja Uzdrowiska Kłodzkie uruchomiły rehabilitację ambulatoryjną. - Wraz z częściowym „odmrożeniem” branży hotelarskiej, nasze wybrane obiekty świadczą usługi pobytowe oraz rehabilitacyjne – informuje Piotr Grudziński, dyrektor marketingu w PGU. PGU odpaliło także inne swoje uzdrowiska. Od 11 maja Świeradów rozpoczął przeprowadzanie zabiegów ambulatoryjnych w Centrum Rehabilitacji i Reumatologii Goplana. Jako pierwsi zostaną przyjęci tutaj pacjenci ze skierowaniem do poradni rehabilitacyjnej. 14 maja otwarta została również świeradowska pijalnia wód mineralnych. Uzdrowiskowy rozruch trwa także w Cieplicach i Połczynie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pijalnia już działa

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

W Kudowie-Zdroju odbył się w weekend Festiwal Pstrąga. Festiwal jest współorganizowany przez powiat corocznie w innej miejscowości Ziemi Kłodzkiej. Impreza ma na celu wypromowanie jedengo z naszych produktów regionalnych czyli pstrąga, który podbił serca turystów oraz mieszkańców na naszym terenie. W tym roku motywem przewodnim festiwalu był folklor ludowy, stąd również słomiany kapelusz u starosty kłodzkiego i wianki na głowach Pań, które zbierały datki na pomoc dla Juli Kuczały z Radkowa. Impreza zgromadziła spore tłumy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×