REKLAMA

O dziarskich studentach

Kłodzki Ośrodek Kultury zaprasza na komedię „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować”.

To kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium” oraz „Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą”.
Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym podejmuje ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr... - Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej: Starość nie chroni przed miłością/ Lecz miłość chroni przed starością/ Bo prawda jest taka, że się nie starzeje/ Serce ,które kocha i wiecznie się śmieje – zachęcają organizatorzy.
Zapraszamy 12 grudnia o godz. 19:00 do Kłodzkiego Ośrodka Kultury
Bilety 70 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): O dziarskich studentach

14 czerwca rozpoczną się Dni Stronia Śląskiego. Najpierw będzie wręczenie Odznaki Honorowej za Zasługi Dla Gminy Stronie Śląskie, a później będzie zabawa.

Za pobicie został skazany na 8 miesięcy pozbawienia wolności. W marcu Sąd penitencjarny wyraził zgodę, aby karę odbywał w ramach dozoru elektronicznego. Tylko czy z więzienną bransoletą może chodzi na piwo do restauracji?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×