REKLAMA

Huśtawki w strażackim

Najmłodsi kłodczanie zyskali kolejne miejsce, w którym będą mogli bezpiecznie się bawić.

Plac zabaw w Parku Strażackim powstał w ramach projektu rewitalizacja społeczna i przestrzenna Kłodzka i Krosnowic. - Na tym jednak nie koniec. Projekt zakłada także remont ul. Traugutta (wykonawca został już wyłoniony), modernizację placu przy ul. Czeskiej (powstanie tam m.in. parking) oraz stworzenie Centrum Aktywności Lokalnej w budynku po „Medyku” przy ul. Łukasińskiego – informuje Michał Piszko, burmistrz Kłodzka. Pozostałe inwestycje związane z projektem ruszą wiosną 2019 roku – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Huśtawki w strażackim

Obrazek użytkownika Rene
  • Rene
  • 12-01-2019

To zasługa byłego tymczasowo Burmistrza to był nasz pomysł tylko nie zdążylismy z realizacją i dzisiaj administrator zarządca tymczasowy zjada tort sukcesu dzięki byłemu. 4 radnych PiS prawica razem najaktywniejsi radni pozostali wahadłowi do podnoczenia rak do góry na komendę radnego Slaka WSTYD WSTYD I HAŃBA NAJSŁABSZA KOALICJA RZĄDZĄCA W DZIEJACH NAWET WRUZBITKA IM NIE POMAGA KTO TO WYBRAŁ I JAK TO SIĘ STAŁO ZE PRZEGRAŁ BYŁY ZAKLĘCIE .ALE ONO JUŻ SŁABNIE M.K MIAŁ WIDZENIE SUKCESU POWROTU DO WŁADZY MAŁO MŁYNY BĘDĄ NASZE I CAŁE ICH WYPOSAŻENIE MY WIEMY JAK ICH ZAGOSPODAROWAĆ .RADNY BARTCZAK BURMISTRZ 2019 .P.S DZISIAJ AŻ 13 RAZY ATAKOWAŁA MNIE NACIAGACZKA Z AUDIOTELE TO CWANA BESTIA JUZ 10 NR ZABLOKOWAŁEM A ONA KUZWĄ KOLEJNY ILE ONA MA TYCH NR !!!!!!!TO IDZIE ZBANKRUTOWAĆ TY Z POLANICY ODDAWAJ KASĘ KASĘ KRWAWICE MOJA IDDAWAJ !!!!!!!!!
Obrazek użytkownika Kim Dzong Un
  • Kim Dzong Un
  • 12-01-2019

Czy był konkurs na vice Dyrektora szkoły nr 2 jeśli tak to kiedy ilu było kandydatów .Czy też projekcja ojca który jest radnym .Za czasów najlepszego Burmistrza wszystko było kryształowo przejrzyste żadnych rodzinnych koneksji żadnych ,co mamy dzisiaj bez komentarza .

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×