REKLAMA

Jugów. Zjesz pieroga i się zaszczepisz

Nadleśniczy Sławomir Karwowski jest już po szczepieniu, a zdecydował się na nie, by jak mówi: nie narażać innych ludzi nawet na śmierć

Jugów. Zjesz pieroga i się zaszczepisz. W siedzibie leśników będzie zorganizowany punkt szczepień, a zaszczepiony zostanie każdy, kto w tym dniu odwiedzi Nadleśnictwo

Jugów. W tym roku podczas Pierogowego Love będzie można nie tylko najeść się pierogów, ale również zaszczepić. W siedzibie leśników będzie zorganizowany punkt szczepień, a zaszczepiony zostanie każdy, kto w tym dniu odwiedzi Nadleśnictwo. Leśnicy się szczepią, a mieszkańców zachęcają do tego, aby i oni odwiedzili budynek Nadleśnictwa i 24 lipca podczas Pierogowego Love nie tylko zjedli smacznego pieroga, ale też podeszli się zaszczepić. - 24 lipca każdy będzie mógł przyjść do Nadleśnictwa i się zaszczepić. Wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty. Zachęcam do tego wszystkich, nie tylko naszych mieszkańców. Będziemy szczepić przede wszystkim szczepionką Johnsona, więc nie będzie trzeba chodzić ileś razy. Wystarczy raz i będzie spokój, zwłaszcza na ten czas jesienny, kiedy grozi nam kolejna fala ze szczepu Delta – zachęca nadleśniczy Sławomir Karwowski. Punkt szczepień będzie zorganizowany w budynku Nadleśnictwa, które do dyspozycji ma salę kominkową i salę narad. Jest też zaplecze sanitarne, a więc organizacyjnie jak mówi Karwowski jest wszystko, co potrzeba, by się zaszczepić.

<<Mamy najwyższą ściankę wspinaczkową w Polsce. Warto się na nią wybrać? Obejrzyj film>>

Karwowski zaszczepiony

Nadleśniczy Sławomir Karwowski jest już po szczepieniu, a zdecydował się na nie, by jak mówi: nie narażać innych ludzi nawet na śmierć. - Trzeba chronić nie tylko siebie. Ja prawdopodobnie byłem chory na koronawirusa w marcu ubiegłego roku. Wówczas nikt jeszcze nie mówił o tym, że się nie ma smaku, ani węchu, a ja takie objawy właśnie wtedy miałem i przeszedłem chorobę łagodnie - wspomina Sławomir Karwowski. - Jednak jak sięgnę pamięcią do kilkunastu osób z mojego otoczenia, moich znajomych, którzy odeszli z tego świata przez koronawirusa (była starosta z Broumova, kilkoro rodziców moich przyjaciół) to doszedłem do wniosku, że nie można ignorować szczepień. Trzeba się szczepić dla siebie i innych ludzi. To, że przeszedłem zakażenie łagodnie, nie znaczy, że mam prawo narażać innych nawet na śmierć - ocenia nadleśniczy.

 

CZYTAJ TAKŻE:

<<Policjanci kontrolują obozowiska. O co chodzi?>>

<<Gwiazdy zawitały do Nowej Rudy. Zobacz co u nas robią>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jugów. Zjesz pieroga i się zaszczepisz

Fot. Canva

Koronawirus Kłodzko i powiat kłodzki: Sprawdź ile osób zachorowało i ilu mieszkańców zmarło w sobotę, 16 października.

Fot. Julia Kuczała

Radków: Wczoraj Julia Kuczała spotkała się ze swoim amerykańskim lekarzem. Profesor Abdelbaki chce pomagać innym polskim dzieciom.

Fot. Grupa Sudecka GOPR

Góry Stołowe: Ratownicy z Grupy Sudeckiej GOPR otrzymali od gminy Radków działkę budowlaną w Karłowie. W niedalekiej przyszłości powstanie na niej nowa stacja ratownictwa górskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×