REKLAMA

Chodorowski rektorem

Z powiatowej komendy trafił do Warszawy. Został powołany na rektora Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Chodorowski stanowisko rektora-komendanta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej objął 1 maja. - Z ogromną radością przyjęliśmy informację, że minister spraw wewnętrznych i administracji powołał młodszego brygadiera Jarosława Chodorowskiego, mieszkańca Polanicy-Zdroju, na stanowisko rektora – komendanta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie – pogratulował Matusz Jellin, burmistrz uzdrowiska. - Jesteśmy dumni z tak wspaniałego awansu polaniczanina. Ta nominacja również dla nas, gospodarzy Polanicy-Zdroju, jest źródłem satysfakcji i nieukrywanej radości – dodał samorządowiec. Jarosław Chodorowski ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie i studia doktoranckie w Akademii Rolniczej w Poznaniu. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Od 2018 roku był komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku. Od 1 maja obowiązki komendanta powiatowego PSP w Kłodzku czasowo pełni dotychczasowy zastępca komendanta mł. bryg. Tomasz Wójtowicz.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Chodorowski rektorem

FB/Michał Piszko

Trwa budowa ul. Widokowej. W najbliższym czasie rozpocznie się także modernizacja ul. Dusznickiej, na odcinku od stacji paliw do ronda Orląt Lwowskich.
Przy cmentarzu, na skrzyżowaniu ul. Dusznickiej z ul. Spółdzielczą i ul. Korytowską powstanie rondo, które z pewnością ułatwi włączanie się do ruchu.
Modernizacja ul. Dusznickiej potrwa do końca roku. - Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, bo czekają nas utrudnienia w poruszaniu się samochodem
w tym obszarze - poinformował burmistrz Michał Piszko.

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×