REKLAMA

Cała Polska czyta dzieciom

Cała Polska czyta dzieciom, czyli Przygody pszczółki Mai, spotkanie z pszczelarzem.

Henryk Zaremba z pasieki w Starym Wielisławiu odwiedzi Bibliotekę w Jaszkowej Górnej 6 czerwca o godz. 10:00. Będzie wspólna zabawa oraz głośne czytanie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Cała Polska czyta dzieciom

Obrazek użytkownika Takie , tam
  • Takie , tam
  • 31-05-2018

A jeszcze pszczoły są , u nas ? Czy je już całkiem wytępili ? Przez te super , super nawozy , teraz pszczoły i motyle przy okazji , a za chwilę .... Marzy mi się zdrowa żywność. Dosyć tego już mam jedzenia z tych wielkich super , super

Program 500 plus kosztuje rocznie podatników ponad 24 mld zł, czyli dwa razy więcej niż uczelnie wyższe i aż 7 razy więcej niż kultura.

Dość dodatkowych opłat za wodę. Siedem wspólnot mieszkaniowych i 3 stowarzyszenia walczą o likwidację niesprawiedliwego podziały mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×