REKLAMA

Speed babka

Pędziła jak oszalała. Straciła prawko na 3 miesiące.

Policjanci z grupy Speed kłodzkiej drogówki przeprowadzili kolejne działania na drogach naszego powiatu. Ich celem było eliminowanie z ruchu kierujących, którzy w rażący sposób naruszają przepisy ruchu drogowego. Przede wszystkim jeżdżą z nadmierną prędkością, stąd nazwa Speed (szybkość). Policjanci z kłodzkiej grupy SPEED nadzorowali między innymi ruch na drodze krajowej nr 8, wykorzystując do tego nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem oraz ręczny laserowy miernik prędkości z możliwością rejestracji obrazu. Na krajowej ósemce zauważyli zbyt szybko jadący samochód osobowy. Policyjny wideorejestrator wskazał, że auto pędzi z prędkością 106 km/h w obszarze zabudowanym, przekraczając tym samym prędkość o 56 km/h. - Okazało się, że za kierownicą pędzącego samochodu siedziała 58-letnia kobieta, która za powyższe wykroczenie została ukarana mandatem. Mieszkanka powiatu kłodzkiego utraciła również prawo jazdy na 3 miesiące oraz otrzymała 10 punktów karnych – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji. - Tego typu działania będą cyklicznie powtarzane na drogach powiatu kłodzkiego – ostrzega oficer prasowa.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Speed babka

W Polsce jest 130 wód mineralnych. W powiecie kłodzkim mamy ich 15.

Powiat kłodzki planuje w 2020 roku wydać ponad 210 mln zł. Tylko 10,9 mln zł to wydatki inwestycyjne. To niecałe 6 procent budżetu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×