REKLAMA

Śmiecisz - zabijasz

Pracownicy Parku Narodowego Gór Stołowych: niech każda śmiecąca w lesie osoba zda sobie sprawę, że zabija w ten sposób niewinne istoty.

Niektórzy turyści odwiedzający Góry Stołowe zachowują się tak, jakby byli na śmietnisku. Zamiast wyrzucać swoje śmieci do kubłów, wyrzucają je gdzie popadnie. Na efekty nie trzeba długo czekać. Dlatego pracownicy Parku Narodowego Gór Stołowych apelują do turystów w coraz to bardziej dosadny sposób. - Zdajemy sobie sprawę, że pusta butelka jest nieporęczna, jednak rozbite szkło stanowi ogromne niebezpieczeństwo dla zwierząt - przypominają pracownicy parku. - Resztki napoju w butelce wabią owady i małe zwierzęta do środka! Często podczas sprzątania śmieci widzimy w butelce istne cmentarzysko. Ponieważ owady wabi słodki zapach, a mniejsze owadożerne zwierzęta podążają za pokarmem i niestety kończą w tragiczny sposób – dodają.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Śmiecisz - zabijasz

Obrazek użytkownika Stop kretynom !
  • Stop kretynom !
  • 22-07-2018

Podpalasz wysypiska , sprowadzasz toksyczne odpady zza granicy też zabijasz ,trujesz , wszyscy pilnujemy , tych cwanych z małymi jak wróbelki móżdżkami . Śmieci z powrotem do kraju skąd przywędrowały lub do domu głupka , w ramach czynu społecznego .

Samorząd województwa dolnośląskiego zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o odpowiednie zaprojektowanie trasy S8, tak by w przyszłości możliwe było poprowadzenie od niej odnogi w kierunku Świdnicy, Wałbrzycha oraz węzła z budowaną drogą S3 w Bolkowie.

Z wyborczej walki o reelekcję w ostatniej chwili wycofał się Marek Szpanier, burmistrz Szczytnej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×