REKLAMA

Kłodzkie psy znajdują dragi

 

Kłodzki policjant i jego pies Gwiazdeczka tropiciel narkotyków zajeli drugie miejsce w Ogólnopolskim Finale Kynologicznych Mistrzostw Policji. Byli jedną z siedemasntu drużyn z całej Polski więc wyróżnienie jest spore.

 

 

Choć pierwsze miejsce wywalczyli wrocławianie, to nasz mieszkaniec może być z siebie dumny. Stanął bowiem na podium mistrzostw pokonując czternastu rywali z całego kraju. Podczas finału konkursu gościliśmy w Polsce policjantów z Estonii, Litwy, Słowacji i Niemiec. Do Sułkowic przyjechali najlepsi przewodnicy psów do wyszukiwania zapachu materiałów wybuchowych i narkotyków z całego kraju, wyłonieni w eliminacjach na szczeblu wojewódzkim. W skład reprezentacji poszczególnych komend wojewódzkich Policji wchodziło 3 funkcjonariuszy - kierownik drużyny oraz 2 zawodników, po jednym z danej z specjalizacji. Każdy czworonożny policjant zaprezentował swoje umiejętności. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął wrocławki policjant Marek Balcarkiewicz z psem Karą - przystosowanym do wyszukiwania zapachów materiałów wybuchowych, drugie miejsce przypadło właśnie Markowi Bidzińskiemu z kłodzkiej policji z pasem Gwiazdeczka - przystosowanym do wyszukiwania zapachów narkotyków. A ostatnie miejdce na podium zajął Marek Mycek, również z Wrocławia.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kłodzkie psy znajdują dragi

Obrazek użytkownika Mało
  • Mało
  • 14-09-2017

Więcej przeszkolonych wilczurków na ten mega import .

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×