REKLAMA

Kłodzko: Przez zwyrodniałą matkę zmarło dziecko

Szlochające dziecko wsadziła w łazience na kilka minut pod strumień zimnej wody.

Fot. Pixababy/redakcja

Trzyletnią córkę polewała przez 5 minut zimną wodą. Dlaczego? Bo dziewczynka zesikała się do łóżeczka

Kłodzko. 3-letnia dziewczynka przeżyła horror. Jej oprawcą okazała się wyrodna matka. Tragedia rozegrała się 19 lutego w jednym z mieszkań przy ul. Więźniów Politycznych w Kłodzku. Po godzinie 22.00 matka dziewczynki zauważyła, że jej córka zmoczyła się w łóżeczku. 30-letnia kobieta postanowiła wymierzyć jej karę. Szlochające dziecko wsadziła w łazience na kilka minut pod strumień zimnej wody. - Kilka minut po wyciągnięciu spod zimnej wody dziecko zaczęło tracić przytomność. Wtedy wezwano kartkę pogotowia. Było jednak za późno. Pomimo reanimacji dziecko zmarło – mówi Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury. - Matce postawiliśmy zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem i doprowadzenia do nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka. Prokuratura zawnioskowała do sądu o 3-miesięczny areszt tymczasowy. Matka zmarłego dziecka nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów. Konkubent tej kobiety (nie jest ojcem dziecka, które zmarło) dostał nadzór policyjny – dodaje prokurator Sałacki. 

W chwili tragedii w mieszkaniu oprócz matki dziewczynki i jej konkubenta przebywała dwójka innych dzieci w wieku 8 lat i 10 miesięcy. W czwartek, 25 lutego w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok dziecka.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (5): Kłodzko: Przez zwyrodniałą matkę zmarło dziecko

Obrazek użytkownika Marek
  • Marek
  • 22-02-2021

Takich metod nie powstydziłoby się GESTAPO! Wiedziała co robi, nie było śladów bicia, ale dziecko nie wytrzymało... Znów zawiodły służby, które wiedziały, ze dzieje się źle. OPS, POLICJA nie zdały egazminu. Matka ma kuratora... I pozwolili zamordować bezbronne dziecko!
Obrazek użytkownika Ja
  • Ja
  • 22-02-2021

Tylko kara smierci. Tylko!!!! Dość krzywdzenia bezbronnych! Publiczna egzekucja ku przestrodze innym kór...om
Obrazek użytkownika ja
  • ja
  • 23-02-2021

Oko za oko , Ząb za ząb !!! taka matka zasługuje tylko na to !!! poczekać aż sie zeszcza i po szyje do Nysy wrzucić niech stoi do póki chipotermi nie dostanie !!!!
Obrazek użytkownika ANIA
  • ANIA
  • 23-02-2021

Nie mogę się pozbierać...sama mam dziecko...starsze bo ma 8 lat... które jest moim największym skarbem...nie mam na świecie nic cenniejszego i wspanialszego niż moja córka. Jaka jest ogromna niesprawiedliwość na tym świecie...każde dziecko KAŻDE powinno być kochane, wyczekiwane i najważniejsze dla swoich rodziców... dla matki, przede wszystkim dla MATKI. 3-latek ma prawo sikać do łóżka, ma prawo płakać, ma prawo być nieznośne itp itd.... KOBIETO, NIGDY NIE POWINNAŚ MIEĆ DZIECI. JEDNO JUŻ ZABIŁAŚ, POZOSTAŁA DWÓJKA RÓWNIEŻ NIEWINNYCH DZIECI NA ZAWSZE BĘDZIE SPACZONA TAK MATKĄ -DZIECIOBÓJCZYNIĄ
Obrazek użytkownika Ewka
  • Ewka
  • 23-02-2021

Moze jakas wirusowka , moje dziecko nagle zaczelo sikac , mimo ze bylo juz oduczone, wydalam 300zl na lekarza i samo po dwoch tygodniach przeszło. Ja panikuje jak dziecko buty przemoczy.

Fot. materiały prasowe

Reporterzy Dzień Dobry TVN za kilkanaście dni przyjadą do Kłodzka. O co chodzi?

W tym roku św. Mikołaj przyszedł do naszych wójtów i burmistrzów już w listopadzie. Radni właśnie podnieśli lub podnoszą im pensje i to o co najmniej 3,5 tys. brutto. Mało tego samorządowcy dostaną też wyrównanie za sierpień, wrzesień, październik i listopad, a to więcej niż jedna dodatkowa pensja.

Fot. Pixabay

Tragedię przeżyli nie tylko bliscy nastolatków, którzy zginęli pod kołami pociągu. Przeżył ją też maszynista, który prowadził pociąg.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×