REKLAMA

Wieczór z poezją i muzyką etniczną

Klub Literacki Helikon z Polanicy Zdroju zaprasza wszystkich miłośników poezji i muzyki etnicznej na wyjątkowy wieczór!

Gwarantujemy różnorodność! Członkowie Helikonu to ludzie o różnych temperametach, osobowościach i zawodach. Może dzielić ich wiek lub przekonania, ale łączy jedna wspólna pasja - pisanie!

Wielu z nich ma juz dorobek pisarski, publikuje i wydaje tomiki. Niektórzy są na początku pisarskiej drogi. Cześć od dawna jest znana w środowisku artystycznym, a część dopiero "wychodzi z szuflady".
Na spotkanu może okazać się, że jedną z osób prezentujących swoje wiersze jest Twój sąsiad, osoba, która spotykasz w urzędzie albo na ulicy.

Warto ich poznać!
W piątkowy wieczór swoje wiersze zaprezentują:

Henryk Grzybowski
Justyna Koronkiewicz
Walentyna Anna Kubik
Monika Maciejczyk
Krystyna Ming
Janusz Olearnik
Wiesław Prastowski
Agata Bień Sadowska
Elżbieta Wysocka

Gościem specjalnym będzie KAZIMIERZ BURNAT - znany i ceniony w środowisku literackim poeta, publicysta, animator ruchu literackiego, a także organizator Międzynarodowego Festiwalu Poezji "Poeci Bez Granic", który od wielu lat, cyklicznie odbywa się w Polanicy Zdroju.

Na instrumentach etnicznych zagra dla nas i zaśpiewa - JOHANKA JOANNA FILAS - multiinstrumentalistka, muzykoterapeutka i masażystka misami tybetańskimi.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Wieczór z poezją i muzyką etniczną

Obrazek użytkownika Krzysztof
  • Krzysztof
  • 14-02-2017

Coś się działo

Bardzo wysoką karę może zapłacić osoba, która bezprawnie wcięła cztery ośmiometrowe świerki w Dusznikach.

Policja zatrzymała kolejną osobę, która kierowała samochodem pomimo sądowego zakazu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×