REKLAMA

Róże z 24-karatowym złotem

Towarzystwo Miłośników Ziemi Kłodzkiej przez rok wyszukiwało i nagradzało wyjątkowych ludzi. Są wśród m.in. nich nauczyciele, listonosz, sprzedawcy i taksówkarz. Co ich łączy? To artyści w swoim miejscu pracy...

TMZK podsumowało roczną akcję. Nagrodziliśmy ludzi, których są solą tej ziemi, np. panią Krystynę Lipińską, która od wielu lat sprzedaje owoce i warzywa na moście św Jana w Kłodzku – stwierdził Adam Łącki, szef TMZK. - trudno wyobrazić sobie kłodzką starówkę bez Pani Krysi – dodał. - Osoby nagradzane były wzruszone, ale to działało w dwie strony, nas także to poruszało i to bardzo – przyznał Kamil Kud. - Mam nadzieję, że akcję będziemy powtarzać w kolejnych latach – zapowiedział.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Róże z 24-karatowym złotem

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×