REKLAMA

Drogowcy zrobią światła

Skrzyżowanie ul. Zajęczej z krajową ósemką będzie bezpieczniejsze!

Mieszkańcy ul. Zajęczej w Kłodzku otrzymali pismo z wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie poprawy bezpieczeństwa na skrzyżowaniu ich ulicy z krajową ósemką. Wynika z niego, że drogowcy podjęli już decyzje o zainstalowaniu w tym niebezpiecznym miejscu sygnalizacji świetlnej. - Z taką koniecznością liczyliśmy się już na etapie modernizacji skrzyżowania, kiedy pod jezdnią położono niezbędne okablowanie – informuje Jacek Mozalewski, zastępca dyrektora GDDKiA we Wrocławiu. - Światła zostaną zainstalowane w tym roku. Dokładny termin uzależniony jest od pozyskania pieniędzy na ten cel – zaznacza. Drogowcy podjęli też działania, aby przed skrzyżowaniem ustawić fotoradar. - Decyzja w tej sprawie jest w gestii Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego – dodaje Mozalewski.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Drogowcy zrobią światła

Obrazek użytkownika duszniki
  • duszniki
  • 24-04-2019

Na krzyżówce przed Orlenem w Dusznikach też by się przydały!!! przejscie w stronę rynku i z rynku w ul.Słowackiego graniczy tam czasem niemal z cudem .

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×