REKLAMA

O 41 osób więcej

foto: Internet

Padł rekord w tańcu DiabeDance. Zatańczyło 175 osób.

Impreza DiabeDance to impreza przygotowana i wypromowana przez powiat kłodzki w partnerstwie z Galerią Handlową Twierdza Kłodzka, Oddziałem Kardiologicznym w Kłodzku i Centrum Medycznym SALUS w Kłodzku.
DiabeDance to wspólny taniec przeciw cukrzycy. W tym roku była to już jego druga edycja. W 2017 r., w DiabeDance tańczyły 134 osoby. W tym roku, było o 41 osób więcej.
Myślą przewodnią tej imprezy jest edukacja, zwiększenie świadomości wśród mieszkańców powiatu kłodzkiego o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą cukrzyca, czynnikach je wywołujących, poprawa komfortu życia pacjentów z cukrzycą, przełamywanie barier, zapobieganie groźnym powikłaniom cukrzycowym, poprzez właściwą kontrolę, wdrożenie zasad zdrowego odżywiania oraz istoty projektu, czyli zwiększenie aktywności fizycznej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): O 41 osób więcej

Kłodzka biblioteka z ministerialną dotacją z programu partnerstwo dla książki.

2 miliony, siedem, a może jeszcze więcej?. Czy i jakie odszkodowanie uderzy w kłodzki samorząd?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×