REKLAMA

Zadbali o słuch

Dzięki messengerowi dotarli do naukowców. Zdobyli informacje od najlepszych specjalistów.

Uczniowie opracowali laryngologiczny plakat, nauczycielkę uhonorowano złotym uszkiem.
W ramach zajęć z fizyki w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bystrzycy Kłodzkiej uczniowie zadbali o swoje uczy. Gimnazjaliści z klasy sportowej (III c) w składzie: Wiktoria Tabin, Oliwia Maćkiewicz, Dominika Wdowiak, Kacper Pawluk, Kacper Glanowski, Marcin Jabłoński, Jakub Szajter skontaktowali się za pomocą messengera z Katedrą i Kliniką Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Poznaniu. - Zdobyli w ten sposób rzetelne informacje od najlepszych specjalistów. Wiedzę przedstawili na forum klasy oraz stworzyli plakat - porady laryngologa. Zaprezentował on społeczności szkolnej 5 najważniejszych zasad w dbaniu o słuch – mówi Krzysztofa Olejnik-Boczoń, opiekunka grupy. Zastosowana przy projekcie metoda pomaga planować, uczyć się, organizować pracę, podejmować decyzje i dokonywać właściwych wyborów. Stymuluje rozwój poznawczy, emocjonalny i motoryczny uczniów. Oraz uczy ich zachowań społecznych. Pomysłodawczynią projektu i koordynatorką była nauczycielka Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej, Krzysztofa Olejnik-Boczoń. Została ona uhonorowana przez oznańską katedrę otolaryngologii „złotym uszkiem” za postawę prozdrowotną i interdyscyplinarną w zakresie popularyzowania i nauczania zdrowego trybu życia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zadbali o słuch

W Mielniku na dzień dobry obszczekał mnie pies Marian. Potem było całkiem sympatycznie. Mieszkańcy mili i życzliwi, choć mają też problemy.

Policja prosi o pomoc. Ustala, kto skrzywdził szczeniaka.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×