REKLAMA

Ścieki wpływają do Nysy

Śmierdząca stróżka sączy się od wielu miesięcy. Wpływa wprost do Nysy Kłodzkiej przy ul. Sportowej. W sprawie interweniował radny Stanisław Bartczak.

Od razu czuć, że nie jest to deszczówka. Wpływająca do Nysy przy ul. Sportowej woda po prostu śmierdzi, jak z kanalizacji. Poza tym, kiedy robiliśmy zdjęcia, było słonecznie i nie padło od wielu dni, tymczasem woda ciekła. - Sprawę złasiłem w Sanepidzie, który moje pismo przesłał do wałbrzyskiej delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska – mówi Stanisław Bartczak, radny miejski. - Dostałem odpowiedź, że wszystko jest już ok. Inspektorat oparł się na informacji od władz Kłodzka, że owszem była awaria, ale została usunięta – dodaj radny. Jego zdaniem inspektorat sam powinien to sprawdzić, bo śmierdząca woda, jak leciała tak dalej leci. Kłodzki samorządowiec zapowiada, że ponownie napisze do inspekcji, tym razem do Warszawy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ścieki wpływają do Nysy

Czy ta bezprecedensowa sprawa zamieni się w bezprecedensowy falstart? Kolejny termin rozprawy były proboszcz kontra biskup za trzy miesiące.

foto: pixabay.com

Od 490 tys. zł w podlaskich Przytułach do ponad 6 mld w Warszawie – tak według prognoz Ministerstwa Finansów ukształtują się przyszłoroczne dochody gmin i miast z udziału w podatku PIT. Z naszych podatków dochodowych wpłynie w 2020 roku do samorządowych kas blisko 55 mld zł. Ile wezmą nasze gminy?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×