REKLAMA

Ścieki wpływają do Nysy

Śmierdząca stróżka sączy się od wielu miesięcy. Wpływa wprost do Nysy Kłodzkiej przy ul. Sportowej. W sprawie interweniował radny Stanisław Bartczak.

Od razu czuć, że nie jest to deszczówka. Wpływająca do Nysy przy ul. Sportowej woda po prostu śmierdzi, jak z kanalizacji. Poza tym, kiedy robiliśmy zdjęcia, było słonecznie i nie padło od wielu dni, tymczasem woda ciekła. - Sprawę złasiłem w Sanepidzie, który moje pismo przesłał do wałbrzyskiej delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska – mówi Stanisław Bartczak, radny miejski. - Dostałem odpowiedź, że wszystko jest już ok. Inspektorat oparł się na informacji od władz Kłodzka, że owszem była awaria, ale została usunięta – dodaj radny. Jego zdaniem inspektorat sam powinien to sprawdzić, bo śmierdząca woda, jak leciała tak dalej leci. Kłodzki samorządowiec zapowiada, że ponownie napisze do inspekcji, tym razem do Warszawy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Ścieki wpływają do Nysy

Zakończyła się sprawa, jakiej jeszcze nie było. Na ławie oskarżonych zasiadało 36 osób.

Nie mają sklepu, ani przystanku autobusowego. Przez wioskę przejeżdżają pociągi, ale się w niej nie zatrzymują. Zabłocie, wioska leżąca zaledwie kilometr od Bystrzycy Kłodzkiej, to zupełnie inny świat...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×