REKLAMA

II Dni Lewina Kłodzkiego

W weekend zapraszamy na II Dni Lewina Kłodzkiego.

Spotykamy się na boisku przy ul. Topolowej. Rozpoczniemy otwarciem pleneru malarskiego oraz III Gminnym Biegiem Przełajowym o Puchar Wójta. Będą występy najmłodszych, będzie pokaz przygotowany przez zapaśników i Młodzieżową Drużynę Pożarniczą. Nie zabraknie też występów zespołów tanecznych z gminy Kłodzko oraz lokalnych artystów.
Gwiazdą wieczoru będzie zespół KRAB, a o 21:30 rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami.
To plan na sobotę. Niedzielę z kolei rozpoczniemy od zabaw sportowych. Będzie też magiczny pokaz iluzji. Organizatorzy zabiorą nas do świata bajek mydlanych, a wieczorem zaproszą na koncert DUO FLESZ.
Nie zabraknie konkursów, zabaw i animacji. Będą stoiska z ciastami i dmuchańce.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): II Dni Lewina Kłodzkiego

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

foto: pixabay.com

Zgromadzenie Najświętszych Serc Jezusa i Maryi pozyskało dotacje na wykonanie I etapu prac związanych z remontem dachu Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Starym Wielisławiu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×