REKLAMA

Nowy komendant kłodzkiej straży pożarnej

Nowo mianowany komendant jest absolwentem Szkoły Głównej Straży Pożarnej w Warszawie

fot. KW PSP Wrocław

29 czerwca w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu odbyła się uroczystość powierzenia obowiązków komendanta powiatowego w Kłodzku. Został nim brygadier Tomasz Szyszka.

Nowo mianowany komendant jest absolwentem Szkoły Głównej Straży Pożarnej w Warszawie, a także Politechniki Wrocławskiej, gdzie na wydziale informatyki i zarządzania uzyskał tytuł magistra inżyniera.

Strażacką służbę Tomasz Szyszka pełnił w Wałbrzychu, skąd w 1999 roku został przeniesiony do Kłodzka na stanowisko oficera ds. kontrolno–rozpoznawczych.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowy komendant kłodzkiej straży pożarnej

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×