REKLAMA

Kręci mnie bezpieczeństwo

Policjanci z Kłodzka wzięli udział w dorocznym festynie organizowanym przez Burmistrza Szczytnej – Marka Szpaniera pod nazwą Kręci mnie bezpieczeństwo. 

W trakcie festynu różne formacje mundurowe (Policja, Straż Pożarna Pogotowie Ratunkowe, Stowarzyszenie miłośników starych pojazdów militarnych) zaprezentowały wykorzystywany w ich pracy sprzęt. Funkcjonariusze Policji zaprezentowali radiowóz oraz motocykle oraz sprzęt do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnicy Festynu mogli zrobić sobie również zdjęcie z Komisarzem Lwem. Funkcjonariusze odpowiadali uczestnikom na zadawane pytania związane z codzienna służbą, sprzętem którym dysponują oraz odpowiadali na pytania związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym i w trakcie letniego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kręci mnie bezpieczeństwo

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×