REKLAMA

Rozbili złodziejską szajkę

W czwórkę okradali sklepy w centrach handlowych. Przestępczą szajkę tworzyły dwie kobiety i dwóch mężczyzn.

Policjanci rozbili grupę przestępczą, która okradała sklepy w galerii handlowej Twierdza Kłodzko. W ciągu tylko jednego dnia sprawcy obrobili kilka sklepów. Ich łupem padały markowe ubrania, perfumy i sprzęt elektroniczny. Po zatrzymani okazało się, że banda okradała także sklepy w innych dolnośląskich i opolskich centrach. Zatrzymani to dwie kobiety w wielu 26 i 31 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 27 i 39 lat, mieszkańcy powiatu świdnickiego. - Wszyscy zatrzymani byli poszukiwani przez kilka jednostek policji województwa dolnośląskiego. 39-latek był również poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy kłodzkiej policji. - Ponadto w samochodzie zatrzymanym funkcjonariusze znaleźli amfetaminę należącą do zatrzymanej 26-latki. Z zabezpieczonej substancji można byłoby przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyków – dodaje oficer prasowa. Straty powstałe w wyniku kradzieży w galerii handlowej w Kłodzku to kilka tys. złotych. Zatrzymanym grozić do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Rozbili złodziejską szajkę

Kłodzka biblioteka z ministerialną dotacją z programu partnerstwo dla książki.

2 miliony, siedem, a może jeszcze więcej?. Czy i jakie odszkodowanie uderzy w kłodzki samorząd?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×