REKLAMA

Podzamek. Bracia zagrali w filmie "Z Bratem"

Film "Z Bratem" zdobył główną nagrodę: Grand Prix w kategorii filmów dokumentalnych oraz III miejsce w ocenie oglądającej tę produkcję publiczności.

Fot. DPS Podzamek

Bracia zagrali główne role w filmie, który zachwycił jury na Międzynarodowym Festiwalu Internationaal Film Fest Gent w Belgii.

Podzamek.  Bracia Adam i Piotr Jaśkiewiczowie z Domu Pomocy Społecznej w Podzamku zagrali główne role w filmie "Z Bratem" w reżyserii Mattias Bavré. Film odniósł olbrzymi sukces na Międzynarodowym Festiwalu Internationaal Film Fest Gent w Belgii. Fabuła filmu, w formie dokumentu, przedstawiła fragment codziennego życia mieszkańców ukazując ich troski, problemy, priorytety oraz sposób radzenia sobie w codziennym życiu. Dodatkowo w filmie pokazane zostały przepiękne widoki gór i terenów Kotliny Kłodzkiej.

Film po ponad rocznych zdjęciach plenerowych scen został zmontowany materiał filmowy, który w końcowym efekcie ujął jury festiwalu swoją szczerością, autentycznością i niezwykłym przekazem pełnym realizmu, ze wspaniałą sugestywną kreacją głównych bohaterów. Film "Z Bratem" zdobył główną nagrodę: Grand Prix w kategorii filmów dokumentalnych oraz III miejsce w ocenie oglądającej tę produkcję publiczności. 

K.Golak/inf. DPS Podzamek

 

Przeczytaj również:

<<Nadciągają wichury. Wiatr może osiągnąć prędkość nawet 100 km/h>>

<<Książkę Dagmary Kaźmierskiej można już kupić. O czym w niej przeczytamy?>>

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Podzamek. Bracia zagrali w filmie "Z Bratem"

Fot. archiwum redakcji

Kłodzko. PKS w Kłodzku wystawił na sprzedaż ponad 20 pojazdów, w większości autobusów. Najtańszy z nich można nabyć już za niecałe 4 tysiące złotych.

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Kłodzko. Od piątku więcej łóżek na oddziale covidowym szpitala w Kłodzku. Decyzja zapadła wczoraj.

Lewin, Bardo i Żarów - te trzy gminy utrzymały prowadzenie i wygrały w rządowym konkursie Rosnąca odporność w powiatach kłodzkim, ząbkowickim i świdnickim. Dostaną po milionie złotych

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×