REKLAMA

Oświadczenie w sprawie referendum. Przeczytaj!

Kołt, rzecznik prasowy inicjatora referendum w Kłodzku składa oświadczenie.

 

Michał Kołt, rzecznik prasowy inicjatora powstania referendum w Kłodzku składa oświadczenie. - Nie wycofujemy złożonego u komisarza wyborczego pisma w przedmiocie rozpoczęcia procedury referendalnej - informuje


OŚWIADCZENIEW związku z wycofaniem spod obrad Rady Miejskiej w Kłodzku – za wiedzą i zgodą Burmistrza Bogusława Szpytmy - projektów uchwał dot. zmian w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego oraz projektu uchwały w sprawie koncesji na budowę  w Kłodzku spalarni odpadów, pragniemy wyrazić wdzięczność obu w/w organom za tak szybką reakcję na złożone przez nas powiadomienie o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady i Burmistrza. Jednakże ze względu na obawę ponownego wprowadzenia powyższych projektów uchwał do porządku obrad Rady, po przeprowadzeniu referendum oświadczamy, że nie wycofujemy złożonego u komisarza wyborczego pisma w przedmiocie rozpoczęcia procedury referendalnej.

Ponadto domagamy się, uchylenia uchwały Rady Miejskiej, dopuszczającej możliwość oddania podmiotowi zewnętrznemu w drodze koncesji, zarządzania Wodociągami Kłodzkimi na okres do 15 lat. Naszym zdaniem przekazanie Wodociągów w zarząd prywatnej firmie, spowoduje drastyczny wzrost cen wody i ruinę, istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej.Żądamy także natychmiastowej i bezwarunkowej realizacji orzeczeń sądów z tytułu bezprawnych działań władz Kłodzka wobec podmiotów prywatnych. Domagamy się również zwolnienia wszystkich radnych oraz członków ich rodzin z zajmowanych stanowisk w ratuszu, bądź jednostkach podległych.

Michał Kołt
Rzecznik Prasowy
Inicjatora ReferendumDodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (57): Oświadczenie w sprawie referendum. Przeczytaj!

Obrazek użytkownika KAZIMIERZ
 • KAZIMIERZ
 • 04-06-2012

BRAWO. TAK TRZYMAĆ. JESTEŚMY Z WAMI . NIECH TA WŁADZA ZACZNIE DLA NAS COŚ ROBIĆ.
Obrazek użytkownika Kinga
 • Kinga
 • 04-06-2012

WNWECJA W KANALE ŚCIEKOWYM [url]http://www.tvn24.pl/prosto-z-polski,18,m/miala-byc-wenecja-a-wyszlo,255553.html[/url]
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 04-06-2012

Super. Widać, że grupa referendalna ma przysłowiowe "JAJA" nie to co niektórzy ze środowiska kupieckiego-"bezjajowi" Widać, że to nie są żarty i strachy na lachy, że nie bronią oni tylko swoich interesów (jak w przypadku kupców) a bronią interesów mieszkańców tego miasta!!! Tak trzymać, taka postawa mi się podoba!!!
Obrazek użytkownika jacekban
 • jacekban
 • 04-06-2012

Poniżej miejsce gdzie referendum właśnie się udało: [quote]http://ostroda-referendum.pl/[/quote] Miasto ma 33 tys. mieszkańców, 28 tys. uprawnionych. Udział wzięło ponad 8 tys. za odwołaniem było ponad 5 tys. Jak się czyta strony mówiące "za co" odwołania burmistrza Dąbrowskiego ;D to przestaje się wierzyć, że Kłodzko jest "takie odmiennne". Typówka - fontanny, amfiteatr, kolesie na stołkach etc. To może być dobry prognostyk dla grupy referendalnej 8)
Obrazek użytkownika Anioł Stróż
 • Anioł Stróż
 • 04-06-2012

Do pierwszego świętego dewocjonalisty-kupca w tym mieście. Wyhamuj z tą propagandą antyreferendalną!!! Liczy się interes całego miasta i jego mieszkańców a nie tylko twój i kupców!!! Takie powiastki nadają się do Prokuratury i takie kroki zapewne będą podjęte w najbliższych dniach jeśli w dalszym ciągu będzie to rozpowszechniane.
Obrazek użytkownika Legion Chrobrego
 • Legion Chrobrego
 • 04-06-2012

a jako dodatek polecam przeczytanie : http://ostroda-referendum.pl/news.php zwłaszcza o prowadzeniu kampanii referendalnej za kasę z Urzędu Miasta. W przypadku Kłodzka to Kurier Kłodzki i bilbordy.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 04-06-2012

Zachowania Motyki to nawet nie ma co komentować ;D;D;D Nic więcej nie można się było po nim spodziewać, lecz Grzegorz Kogut wyglądał na zrównoważonego człowieka, lecz wtopił się w atmosferę reprezentowaną przez "dewocjonalistę" Przykre, dużo przez to stracił niestety.
Obrazek użytkownika g.r.
 • g.r.
 • 04-06-2012

Pan Motyka zapomniał co wygadywał na temat Pana Szpytmy jeszcze we środę przed sesją. Nazwać to jakoś parlamentarnie byłoby głębokim nadużyciem. W czwartek przypomniał sobie jak to robił kampanie SZ.i próbuje w tym samym duchu działać nadal. Widać powiały wichry historii i zatrzęsły się portki .... W moich oczach człowiek się skompromitował zupełnie, aż chce się zapytać Panie Motyka ile polskich telewizorów Pan sprzedał? ILE? :D Mam Pan chociaż odrobinę honoru?
Obrazek użytkownika g.r.
 • g.r.
 • 04-06-2012

Jeszcze jedno dla znawcy dekalogu [b]Pana Motyki [/b] [b]Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu. [/b]
Obrazek użytkownika przypomnienie
 • przypomnienie
 • 04-06-2012

przypomnij sobie handlarzu http://klodzko24.eu/klodzko/klodzko/polityka/3673-pis-dziaalno-czci-kupcow-szkodliwa-na-kodzka
Obrazek użytkownika m.m.
 • m.m.
 • 04-06-2012

m.in. panom Bromboszczowi (Prezes GS, uwłaszczony na majątku spółdzielczym), Kogutowi (jednoosobowy kantor wymiany walut) i Motyce (handel telewizorami w rynku), udaje się wykorzystać dziennikarzy TV Trwam do eliminowania konkurencji handlowej. Wyżej wymienieni Panowie wzbudzili niepokój przekazując fałszywą informację, że w Kłodzku ma powstać hipermarket. Zwracamy się z prośbą o rzetelne informowanie społeczeństwa o faktach a nie realizować partykularny interes kilku kłodzkich handlowców. To z inicjatywy Koła Radnych PiS, Rada Miejska w Kłodzku uchwaliła stanowisko w sprawie obrony praw TV Trwam do funkcjonowania na multipleksie cyfrowym. Walczymy o demokrację, ale nie godzimy się ze stanowiskiem demagogów. przypomnijmy panu J,Motyce i innym kogucikom kłodzkiego handlu. STANOWISKO PIS - SZu BRZMIAŁO NIEDAWNO TAK. Władze Kłodzko zaproponowały m.in. Panu Bromboszczowi i setkom innych kupców kłodzkich i 1 milion złotych oraz pomoc w pozyskaniu pieniędzy unijnych na budowę kłodzkiej hali kupieckiej w centrum miasta. Ani Pan Bromboszcz, ani Pan Motyka czy Pan Kogut nie byli zainteresowani podjęciem współpracy w tej sprawie. Pozdrawiamy serdecznie i prosimy o prawdę. Szczęść Boże. ja tych Panów nie pozdrawiam idę na piwo.
Obrazek użytkownika krytyk
 • krytyk
 • 04-06-2012

Motyka i Kogut Odroczenie hipermarketu do listopada 2012:D:D:D:D:D W zamian ww otrzymają w nim miejsca na szczególnych warunkach., a reszta kupczyków niech dalej robi referendum:D:D:D:D
Obrazek użytkownika Kinga
 • Kinga
 • 04-06-2012

OŚWIADCZENIE W związku z wycofaniem spod obrad Rady Miejskiej w Kłodzku – za wiedzą i zgodą Burmistrza Bogusława Szpytmy - projektów uchwał dot. zmian w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego oraz projektu uchwały w sprawie koncesji na budowę w Kłodzku spalarni odpadów, pragniemy wyrazić wdzięczność obu w/w organom za tak szybką reakcję na złożone przez nas powiadomienie o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady i Burmistrza. Jednakże ze względu na obawę ponownego wprowadzenia powyższych projektów uchwał do porządku obrad Rady, po przeprowadzeniu referendum oświadczamy, że nie wycofujemy złożonego u komisarza wyborczego pisma w przedmiocie rozpoczęcia procedury referendalnej. Ponadto domagamy się, uchylenia uchwały Rady Miejskiej, dopuszczającej możliwość oddania podmiotowi zewnętrznemu w drodze koncesji, zarządzania Wodociągami Kłodzkimi na okres do 15 lat. Naszym zdaniem przekazanie Wodociągów w zarząd prywatnej firmie, spowoduje drastyczny wzrost cen wody i ruinę, istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej.Żądamy także natychmiastowej i bezwarunkowej realizacji orzeczeń sądów z tytułu bezprawnych działań władz Kłodzka wobec podmiotów prywatnych. Domagamy się również zwolnienia wszystkich radnych oraz członków ich rodzin z zajmowanych stanowisk w ratuszu, bądź jednostkach podległych. Michał Kołt Rzecznik Prasowy Inicjatora Referendum
Obrazek użytkownika wiadomo kto
 • wiadomo kto
 • 04-06-2012

No, oświadczenie profesjonalne. Michał odrobiłeś lekcje, brawo.;D Co do Motyki i Koguta? No, na nich tutaj PIS nic nie zbuduje. Ślepa uliczka.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 05-06-2012

Coś mi się wydaje, że tak nasi "fachofcy" z heniem na czele obmyślali liczne inwestycje ;D;D;D [url]http://www.youtube.com/watch?v=tVG0FYQ7Q8Q&feature=related[/url]
Obrazek użytkownika Lech Premium
 • Lech Premium
 • 05-06-2012

Kupcy i Przedsiębiorcy ,nie poprą referendum ,ufają Geniuszowi;D;D Michałku nie nauczyłeś jesteś słaby w tych klockach oj słaby , pośpiech doradcą diabła ,a dla nas sukcesem ;D;D Nie wiem co by się wydarzyło jakbyś złożył wniosek 01.06.2012 ;D;D było by bardzo mokro w majtach ;D;D Ale ty celowo tak robisz by ciebie zaprosić do pańskiego stołu.;D;D;D he he he he REFERENDUM NIE SKUTECZNE .
Obrazek użytkownika Lech Premium
 • Lech Premium
 • 05-06-2012

Misiu ,Michałku dziękujemy za emalia ,pomógł nam się przygotować ;D;D;D;D ha ha ha ha ha
Obrazek użytkownika dziki dzik
 • dziki dzik
 • 05-06-2012

Referendum z tego co jest mi wiadomo, nie jest dla kupców, przedsiębiorców, lekarzy, murarzy. Jest dla mieszkańców. Jeśli kupcy tak są zakochani w Bogusławie dobrotliwym (a właściwie jeden dewocjonalista-nawrócony) to ich sprawa. Nie zostanie z nich nawet mokra plama już się Boguś o to postara;D;D;D PS. Dewocjonalista nie popiera, reszta się podpisuje aż trzeszczy ;D;D;D PS2 Termin i strategia wypaliła w 100%. Nie macie pojęcia o taktyce ;D;D;D Jest o wiele lepiej niż miało być ;D;D;D PS 3 Dziękujemy za takie nieprzemyślane ruchy z waszej strony ;D;D;D W zasadzie to chyba przemyślane, lecz z tych przemyślane już mało wychodzi ;D;D;D
Obrazek użytkownika KOM
 • KOM
 • 05-06-2012

ŁAMISTRAJKI jak Motyka i Kogut byli zawsze. REFERENDUM nie inicjowali, a w zamian za obiecanych parę srebrników pomieszało im się w głowach!
Obrazek użytkownika To ja - wiadomo :)
 • To ja - wiadomo :)
 • 05-06-2012

Wiemy wiemy nie mamy nazwisk i jesteśmy słabi , a mieszkańcy to motłoch - cały czas to słychać z otoczenia Burmistrza. OŚWIADCZENIE W związku z wycofaniem spod obrad Rady Miejskiej w Kłodzku – za wiedzą i zgodą Burmistrza Bogusława Szpytmy - projektów uchwał dot. zmian w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego oraz projektu uchwały w sprawie koncesji na budowę w Kłodzku spalarni odpadów, pragniemy wyrazić wdzięczność obu w/w organom za tak szybką reakcję na złożone przez nas powiadomienie o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady i Burmistrza. Jednakże ze względu na obawę ponownego wprowadzenia powyższych projektów uchwał do porządku obrad Rady, po przeprowadzeniu referendum oświadczamy, że nie wycofujemy złożonego u komisarza wyborczego pisma w przedmiocie rozpoczęcia procedury referendalnej. Ponadto domagamy się, uchylenia uchwały Rady Miejskiej, dopuszczającej możliwość oddania podmiotowi zewnętrznemu w drodze koncesji, zarządzania Wodociągami Kłodzkimi na okres do 15 lat. Naszym zdaniem przekazanie Wodociągów w zarząd prywatnej firmie, spowoduje drastyczny wzrost cen wody i ruinę, istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej.Żądamy także natychmiastowej i bezwarunkowej realizacji orzeczeń sądów z tytułu bezprawnych działań władz Kłodzka wobec podmiotów prywatnych. Domagamy się również zwolnienia wszystkich radnych oraz członków ich rodzin z zajmowanych stanowisk w ratuszu, bądź jednostkach podległych. Michał Kołt Rzecznik Prasowy Inicjatora Referendum 88' [b][url] http://www.youtube.com/watch?v=RserHfKFzds[/url][/b]
Obrazek użytkownika To ja - wiadomo :)
 • To ja - wiadomo :)
 • 05-06-2012

[url]http://www.youtube.com/watch?v=RserHfKFzds[/url] :)
Obrazek użytkownika Jagoda
 • Jagoda
 • 05-06-2012

Szpytma musi strasznie bać się referendum! Wiadomym jest, że takie zagrywki były i będą!Wczoraj zrobił w Ratuszu spęd urzędników, pogadankę pouczająco - wychowawczą;) i wręczył po 200 zł brutto nagród. Koleżanka z ratusza powiedziała, że cieszy się z referendum, bo wreszcie dostają jakieś dodatkowe pieniądze! Z drugiej strony Szpytma nisko ceni lojalność swoich sług!!
Obrazek użytkownika yogi
 • yogi
 • 05-06-2012

Nasi parlamentarzyści niewiele pracują i dużo kosztują. Fatalnie wypadają na tle swoich kolegów z innych krajów. Niestety, tylko takie można wyciągnąć wnioski po przeczytaniu raportu na temat pracy i kosztów utrzymania polskiego Sejmu i Senatu. Polscy posłowie nie lubią się przemęczać w pracy. Potwierdza to nawet raport Biura Analiz Sejmowych. Urzędnicy zlecili badania i wyszło im, że posłowie w ciągu roku mają zaledwie... 69 dni obrad. To fatalna statystyka. O wiele bardziej pracowici są Francuzi, którzy takich roboczych dni mają 132. Świetnie wypadają Bułgarzy – spotykają się 147 razy w roku. A w jakim rankingu wypadają lepiej? Są w czołówce... najdroższych parlamentów. Budżet Sejmu i Senatu wynosi w Polsce 323,9 mln dolarów (taką walutę podaje raport) czyli grubo ponad miliard złotych. W przypadku Hiszpanii są to 204 miliony, Szwecji 167 mln, Austrii 181 mln. Dlaczego w Polsce wydajemy na parlamentarzystów tak dużo? Cóż, płacimy za mieszkania dla posłów w Warszawie, przeloty samolotami, bilety kolejowe w pierwszej klasie, limuzyny na każde zawołanie, a nawet gadżety w stylu tabletów. Polskich parlamentarzystów zawstydzają też Hiszpanie, którzy mimo południowego temperamentu, traktują swoje obowiązki wobec wyborców bardzo poważnie. W swoim parlamencie zjawiają 90 razy w roku. – Średnia liczba dni posiedzeń parlamentów jednoizbowych i izb niższych w badanych państwach wynosiła w 2010 r. 75,52 dnia, zaś w izbach wyższych 58,2 dnia – podaje Anna Zygierewicz, autorka raportu. Nasi posłowie powinni się więc wstydzić, bo nie dobijają nawet do średniej europejskiej.
Obrazek użytkownika DanaB
 • DanaB
 • 05-06-2012

@yogi - bardzo trafna wypowiedź, ale jak się ma do oświadczenia w sprawie referendum?
Obrazek użytkownika Kotś o tzw małym nazwisku :)
 • Kotś o tzw mały...
 • 05-06-2012

OŚWIADCZENIE W związku z wycofaniem spod obrad Rady Miejskiej w Kłodzku – za wiedzą i zgodą Burmistrza Bogusława Szpytmy - projektów uchwał dot. zmian w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego oraz projektu uchwały w sprawie koncesji na budowę w Kłodzku spalarni odpadów, pragniemy wyrazić wdzięczność obu w/w organom za tak szybką reakcję na złożone przez nas powiadomienie o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady i Burmistrza. Jednakże ze względu na obawę ponownego wprowadzenia powyższych projektów uchwał do porządku obrad Rady, po przeprowadzeniu referendum oświadczamy, że nie wycofujemy złożonego u komisarza wyborczego pisma w przedmiocie rozpoczęcia procedury referendalnej. Ponadto domagamy się, uchylenia uchwały Rady Miejskiej, dopuszczającej możliwość oddania podmiotowi zewnętrznemu w drodze koncesji, zarządzania Wodociągami Kłodzkimi na okres do 15 lat. Naszym zdaniem przekazanie Wodociągów w zarząd prywatnej firmie, spowoduje drastyczny wzrost cen wody i ruinę, istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej.Żądamy także natychmiastowej i bezwarunkowej realizacji orzeczeń sądów z tytułu bezprawnych działań władz Kłodzka wobec podmiotów prywatnych. Domagamy się również zwolnienia wszystkich radnych oraz członków ich rodzin z zajmowanych stanowisk w ratuszu, bądź jednostkach podległych. Michał Kołt Rzecznik Prasowy Inicjatora Referendum [url]http://www.youtube.com/watch?v=RserHfKFzds&feature=share[/url]
Obrazek użytkownika yogi
 • yogi
 • 05-06-2012

tak się ma do referendum,że gonić polityków od inicjatywy mieszkańców.
Obrazek użytkownika @interenet
 • @interenet
 • 05-06-2012

News. Grzegorz Wnuk ten radny od kasy w wodociągach miejskich jest CZŁONKIEM....zgadnijcie której partii? ;D Kto kogo polecił i kto go przyjął? Zgadnijcie.;D Posłanka Zalewska? Czekam z utęsknieniem na jej oficjalne stanowisko w/s referendum.
Obrazek użytkownika Bolek
 • Bolek
 • 05-06-2012

Szanowni Panowie, róbcie swoje. Niech bełkot ratuszowych urzędników nie zakłóca tego nad czym pracujecie. Strach ma wielkie oczy. Nawet pieniądze się znalazły na "nagrody", A może to szukanie ratunku? Fajnie się szasta nie swoimi pieniędzmi!
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 05-06-2012

Tak, że jet członkiem to wiem!!!:D:D:D;D;D;D
Obrazek użytkownika romek
 • romek
 • 05-06-2012

Ludzie to której partii? no przecież jest dalej w PO, chociaż długoletni koledzy go wyrzucili.
Obrazek użytkownika grappa
 • grappa
 • 05-06-2012

Czy teraz aby nie jest kolegą partyjnym p.Motyki? I dla polepszenia nastroju. Idę o zakład z każdym, że radny Duda lada moment zacznie ponownie popierać referendum. W zeszłym tygodniu popierał do wtorku, potem zaczął łazić bokiem w czwartek -sesja, a w sobotę zorganizował końską imprę z burmistrzem w roli głównej.W tym tygodniu dla odmiany gdy dowie się jakie nasza akcja ma poparcie w Kłodzku, ponownie po naradzie z żoną i teściową, dojdą do wniosku, że jakoś tam przeżyją te 3 miesiące po odwołaniu rady do rozpisania wyborów nowej RM.;D I konkluzja. Facet za dużo wierci się na tej gałęzi, wreszcie runie na pysk ( z żoną). Dzisiaj z nim to już strach rozmawiać.:(
Obrazek użytkownika darek
 • darek
 • 05-06-2012

Co wy chcecie od Ździcha i Grześka? w porządku faceci. PO do wyborów i tak im nie jest potrzebna, bo tam nikomu nie zależy i dlatego jest tak źle.
Obrazek użytkownika grappa
 • grappa
 • 05-06-2012

Tu nie chodzi o PO,..... tylko o zasady;D Zdradzą każdego.
Obrazek użytkownika grappa
 • grappa
 • 05-06-2012

was też;D
Obrazek użytkownika informacja
 • informacja
 • 05-06-2012

Gzregorz Wnuk nie jest członkiem PO.
Obrazek użytkownika skrobot
 • skrobot
 • 06-06-2012

UPRZEJMIĘ INFOMUJE MOICH WIERNYCH CZTELNIKÓW, ŻE JUŻ JUTRO UKAŻĄ SIĘ [b][b][b]Meandry kłodzkiej polityki, czyli moja pierwsza informacja o przyczynach referendum w sprawie odwołania Burmistrza i Rady Miejskiej w Kłodzku. Część XIII[/b][/b][/b] ZAPRASZAM.
Obrazek użytkownika Alf z Melmag
 • Alf z Melmag
 • 06-06-2012

Pisz o ich wypłatach. Pisz o wspieraniu/wypieraniu lokalnego biznesu. Pisz o rynku pracy. Pisz o przeinwestowanym wizerunku Szpytmy.
Obrazek użytkownika Waldii
 • Waldii
 • 06-06-2012

Takimi tekstami jakimi operujesz , tracisz ludzi którzy mogli by przyczynić się do sukcesu referendum . Szczytem chamstwa jest wtrącanie żony i teściowej Pana radnego mojego kolegi , nie będę zaskoczony jeśli on powie dość jednym i drugim działającym w chamski sposób . Kto poniósł najwięcej szykan wy wyborach 2010r. Atakując po chamsku tracicie głosy poparcia , bo stajecie się takimi samymi łajdakami jak druga strona. Ja nie zagłosuje za referendum kiedy czytam te wasze wypociny i ataki na uczciwych ludzi . Pozdrawiam Waldemar .
Obrazek użytkownika .Lech
 • .Lech
 • 06-06-2012

Pnie radny milicjancie daj sobie spokój z tymi oszołomkami ;D;D a szczególnie z Misiem idę w zakład że to jest jego tekst pod przykrywką grappa ;D;D ha ha ha ale masz kolegów którzy dołki kopią pod tobą ,jeszcze nie wygrali a już stołki obsadzają ;D;D Wracaj na jasna stronę mocy . MY MAMY POTENCJAŁ I DBAMY O LUDZI . REFERENDUM NIE SKUTECZNE.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 06-06-2012

Waldek, bez urazy, ale opowiadasz, że nie pójdziesz do referendum, bo przeczytałeś w internecie jakiś wpis, kogoś kto jest anonimem i może tu pisać tylko po to aby wprowadzać dezinformację. Z tego co zauważyłem to grupa referendalna jest na tyle poważna, że chcąc coś przekazać społeczeństwu posługuje się oświadczeniami. A Twoje zachowanie wygląda tak, że na złość Mamie odmrozisz sobie uszy ;D Wyluzuj.
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 06-06-2012

Było do Waldka, to teraz do Boguisa;D;D;D Strzelasz ślepakami chłopino :D:D:D Postawiłeś na złego konia :D:D:D Niepotrzebnie wydajesz pieniądze :D:D:D Taktyka się posypała a doradcy słabi, oj słabi ;D;D;D Pukasz w dno od spodu;D;D;D
Obrazek użytkownika KInga
 • KInga
 • 06-06-2012

[url]http://www.youtube.com/watch?v=5X0LoIaR7NA&feature=share[/url]
Obrazek użytkownika KInga
 • KInga
 • 06-06-2012

[url]http://www.facebook.com/kronikiklodzkie?ref=tn_tnmn[/url] I dalej obiecuje a pracy nie ma !!
Obrazek użytkownika Waldi
 • Waldi
 • 06-06-2012

Czyli można poniżać bezkarnie uczciwych ludzi i ich rodziny ,dla ciebie jest ok . A może to ty napisałeś ten tekst .Ja byłem radnym i pracowałem z nim wiele razy sam naśmiewałem się że przyjmuje ludzi i biega od biura do biura. On jedyny wygrywa uczciwie wybory . Twój tekst sprawia że zostaje w domu jeśli dojdzie do referendum .Tak w tym mieście rządzi zło , ale i nieodpowiedzialni ludzie chcą zmienić zło na zło.
Obrazek użytkownika Kinga
 • Kinga
 • 06-06-2012

[url]http://www.youtube.com/watch?v=5X0LoIaR7NA&feature=share [/url] 31/05/12 Niespodziewany przebieg sesji Rady Miasta. Radni nie zajęli się pomysłem stworzenia spalarni śmieci za to Bogusław Szpytma, burmistrz Kłodzka przeprosił posłankę Annę Zalewską (PiS) Spalarni śmieci nie będzie. Mieszkańcy Kłodzka mogą odetchnąć. W czwartek, 31 maja, radni miejscy mieli podjąć decyzję w sprawie rozpoczęcia procesu koncesyjnego na budowę w Kłodzku spalarni śmieci. Projekt uchwały w tej sprawie wycofano jednak z porządku obrad, podobnie jak projekty uchwał w sprawie zmian w planach zagospodarowania przestrzennego rejonu ul. Wyspiańskiego i Śląskiej (przeciwko tym zmianom protestowali kupcy). [b]OŚWIADCZENIE[/b] [b]W związku z wycofaniem spod obrad Rady Miejskiej w Kłodzku – za wiedzą i zgodą Burmistrza Bogusława Szpytmy - projektów uchwał dot. zmian w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego oraz projektu uchwały w sprawie koncesji na budowę w Kłodzku spalarni odpadów, pragniemy wyrazić wdzięczność obu w/w organom za tak szybką reakcję na złożone przez nas powiadomienie o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady i Burmistrza. Jednakże ze względu na obawę ponownego wprowadzenia powyższych projektów uchwał do porządku obrad Rady, po przeprowadzeniu referendum oświadczamy, że nie wycofujemy złożonego u komisarza wyborczego pisma w przedmiocie rozpoczęcia procedury referendalnej. Ponadto domagamy się, uchylenia uchwały Rady Miejskiej, dopuszczającej możliwość oddania podmiotowi zewnętrznemu w drodze koncesji, zarządzania Wodociągami Kłodzkimi na okres do 15 lat. Naszym zdaniem przekazanie Wodociągów w zarząd prywatnej firmie, spowoduje drastyczny wzrost cen wody i ruinę, istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej.Żądamy także natychmiastowej i bezwarunkowej realizacji orzeczeń sądów z tytułu bezprawnych działań władz Kłodzka wobec podmiotów prywatnych. Domagamy się również zwolnienia wszystkich radnych oraz członków ich rodzin z zajmowanych stanowisk w ratuszu, bądź jednostkach podległych. Michał Kołt Rzecznik Prasowy Inicjatora Referendum[/b]
Obrazek użytkownika młot na debili
 • młot na debili
 • 06-06-2012

Mój tekst?! A cóż ja niby napisałem?!:o:D Oczywiście zgadzam się z Tobą co do osoby Radnego Zdzisława Dudy. Ze świecą szukać takich w Radzie Miasta. Jeśli chodzi natomiast o Twoje zachowanie, to jest zupełnie niezrozumiałe. Nie pójdziesz do Referendum, bo ktoś bliżej nie określony (może nawet sam Bogusław) napisał jakieś brednie o Dudzie?! Coś tu nie gra ;) Myśl samodzielnie i nie daj się łapać na tanie sztuczki ;) A referendum to prawo wyboru, na lepsze jutro, Twoje prawo ;):)
Obrazek użytkownika Mieszkańcy miasta
 • Mieszkańcy miasta
 • 08-06-2012

Burmistrz Bogusław Szpytma 157 121,75 zł + 5000 na umowę zlecenie (za co? Od kogo?). Tak, dobrze liczysz, łącznie 162 121,75 złotych. 2. Zastępca burmistrza H. Urbanowski 151 708,86 zł. 3. Zastępca burmistrza W. Krzelowski 123 829,99 zł. Dobrze policzyłeś, 437 660,60 zł rocznie kosztuje tylko tych trzech urzędników. Nie licz poborów z ostatnich 4 lat panów burmistrzów, bo to jakieś 1,7 mln, także z Twoich podatków. OŚWIADCZENIE W związku z wycofaniem spod obrad Rady Miejskiej w Kłodzku – za wiedzą i zgodą Burmistrza Bogusława Szpytmy - projektów uchwał dot. zmian w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego oraz projektu uchwały w sprawie koncesji na budowę w Kłodzku spalarni odpadów, pragniemy wyrazić wdzięczność obu w/w organom za tak szybką reakcję na złożone przez nas powiadomienie o zamiarze przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady i Burmistrza. Jednakże ze względu na obawę ponownego wprowadzenia powyższych projektów uchwał do porządku obrad Rady, po przeprowadzeniu referendum oświadczamy, że nie wycofujemy złożonego u komisarza wyborczego pisma w przedmiocie rozpoczęcia procedury referendalnej. Ponadto domagamy się, uchylenia uchwały Rady Miejskiej, dopuszczającej możliwość oddania podmiotowi zewnętrznemu w drodze koncesji, zarządzania Wodociągami Kłodzkimi na okres do 15 lat. Naszym zdaniem przekazanie Wodociągów w zarząd prywatnej firmie, spowoduje drastyczny wzrost cen wody i ruinę, istniejącej sieci wodno-kanalizacyjnej.Żądamy także natychmiastowej i bezwarunkowej realizacji orzeczeń sądów z tytułu bezprawnych działań władz Kłodzka wobec podmiotów prywatnych. Domagamy się również zwolnienia wszystkich radnych oraz członków ich rodzin z zajmowanych stanowisk w ratuszu, bądź jednostkach podległych. Michał Kołt Rzecznik Prasowy Inicjatora Referendum Tak trzymać - dość partactwa , ignorancji , manipulacji , pasożytnictwa za nasze pieniądze [url]http://prawda2.info/viewtopic.php?t=20032[/url]
Obrazek użytkownika markus
 • markus
 • 04-03-2020

W 2006 Kolt popiera Bylego w 2010 Poiera Obecnego a gorliwy przeciwnik bylego .2018 znowu popiera bylego a przeciwnik obecnego .Czekam na dalsze ruchy tego czlowieka ?stawiam ze juz niedlugo bedzie znowu pluł na bylego .
Obrazek użytkownika markus
 • markus
 • 04-03-2020

W 2006 Kolt popiera Bylego w 2010 Poiera Obecnego a gorliwy przeciwnik bylego .2018 znowu popiera bylego a przeciwnik obecnego .Czekam na dalsze ruchy tego czlowieka ?stawiam ze juz niedlugo bedzie znowu pluł na bylego .
Obrazek użytkownika markus
 • markus
 • 04-03-2020

W 2006 Kolt popiera Bylego w 2010 Poiera Obecnego a gorliwy przeciwnik bylego .2018 znowu popiera bylego a przeciwnik obecnego .Czekam na dalsze ruchy tego czlowieka ?stawiam ze juz niedlugo bedzie znowu pluł na bylego .

Polanica-Zdrój, 09-11 października

Piątek, 9 października

Organizacja mediów muzycznych w XXI wieku oraz zasady wykorzystywania praw autorskich
w tych mediach – Hirek Wrona
Teatr Zdrojowy, g.12.00, wstęp wolny

OFICJALNE OTWARCIE FESTIWALU
Hirek Wrona, Goście Festiwalowi
Muszla Koncertowa, g.18.00, wstęp wolny

KONCERT ARTURA ANDRUSA
PREMIERA PIOSENKI „PRZEBÓJ-ZDRÓJ”
Muszla Koncertowa, godz. 18.10, wstęp wolny

VIDEO-DANCING Z KAZIEM – HIREK WRONA
Muszla Koncertowa, godz. 20.00, wstęp wolny

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×