REKLAMA

Weekend z Indianami

Spędź najbliższy weekend z Indianami! 18 sierpnia Wioska Indiańska Howgh zaprasza na Piknik Rodzinny.

Uczestnicy zostaną wprowadzeni do świata Indian – będzie zdobywanie pióra, malowanie twarzy i tworzenie plemienia. Wspólnie spróbujemy swoich sił w indiańskich grach i zabawach. Podczas pikniku nie zabraknie: rzutów na bizonie rogi, gry w piłkę indiańską, gry na bębnach, łowienia drewnianych ryb czy wiszenia na linie. To tylko niektóre atrakcje jakie czekają na uczestników indiańskiego pikniku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Weekend z Indianami

Obrazek użytkownika blur
  • blur
  • 16-08-2018

nie wiem, czy Prawdziwi Polacy, Katolicy i Żołnierze Wyklęci powinni brać udział w tej imprezie. Przypominam- Indianie byli CZERWONI !
Obrazek użytkownika Nie lubię WSI i esbeków
  • Nie lubię WSI i...
  • 16-08-2018

No i ci czerwoni ,, Indianie stoją za tymi niewyjaśnionymi , tajemniczymi śmierciami , po dwóch na raz jednej nocy , czy też się po nich zacierało ślady jak po bolącym brzuszku , cho , cho , podejrzewam że to ta sama banda dziadostwa , no w jednej wsi to już dwa niewyjaśnione , dlatego 82 % Polaków czeka z utęsknieniem na reformę porządną wymiaru sprawiedliwości . Tak , tak czerwoni Indianie , po znajomości i układach , no niestety stary Ryncio wszystko wyklepał . Układy towarzyskie robią swoje . A PO to słaba partia , uległa ,która nie ma mocnych polityków tak jak PIS

foto: dolny-slask.org.pl

Pływalnia będzie zamknięta, bo na wniosek Krystiana Sęgi konserwator zabytków wszczął postępowanie dotyczące wpisania kompleksu basenowego do rejestru zabytków – poinformowały władze Bystrzycy Kł. To manipulowanie faktami dla przykrycia bezgranicznej niekompetencji – ripostuje zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej.

foto: pixabay.com

Sąd skazał go na rok więzienia za aferę w SOKU. Drugi proces, w sprawie przekrętu w PCK, wciąż trwa.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×