REKLAMA

Włam u senatora

Wyważył okno i próbował włamać się do biura senatorskiego Aleksandra Szweda. Uciekł,gdy włączył się alarm.

W poniedziałek, 25 maja, ok 3.00 nad ranem agencja ochrony K2 została postawiona na nogi. Alarm antywłamaniowy włączył się w kłodzkim biurze senatora Aleksandra Szweda. Rano na ul. Niskiej pojawiła się policyjna grupa śledcza. Ściągnięto nawet psa tropiącego, ale zwierzak stracił trop na ul. Łukasińskiego. Nie wiadomo więc, kto i dlaczego próbował włamać się do biura senatora Prawa i Sprawiedliwości. Nie wiadomo też czy był sam czy w grupie? Na niewiele przydała się kamera monitoringu miejskiego zainstalowana w rynku. Ona obejmuje tylko ul. Wodą. Niskiej już nie. Bezkarni włamywacze podważyli okno w biurze, ale nie zdążyli nic ukraść, a nawet wejść do środka, bo przepłoszył go alarm. Nie wiadomo, jakie były motyw nieudanej próby włamania, czy chodziło tylko o rabunek, czy politykę. - Mam nadzieję, że to zdarzenie nie było to związane z polityką, że powiat kłodzki jest wolny od takich zachowań - stwierdził senator Szwed. - Trzeba jednak pamiętać, że jesteśmy w trakcie kampanii prezydenckiej - dodał.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Włam u senatora

fot. Internet

Ponad promil alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który kierował samochodem osobowym w Stroniu Śląskim

FB/Michał Piszko

Trwa budowa ul. Widokowej. W najbliższym czasie rozpocznie się także modernizacja ul. Dusznickiej, na odcinku od stacji paliw do ronda Orląt Lwowskich.
Przy cmentarzu, na skrzyżowaniu ul. Dusznickiej z ul. Spółdzielczą i ul. Korytowską powstanie rondo, które z pewnością ułatwi włączanie się do ruchu.
Modernizacja ul. Dusznickiej potrwa do końca roku. - Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, bo czekają nas utrudnienia w poruszaniu się samochodem
w tym obszarze - poinformował burmistrz Michał Piszko.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×