REKLAMA

Zalegasz z opłatami za mieszkanie komunalne? Możesz dług odpracować

foto: pixabay.com

Kudowianie w trudnej sytuacji życiowej, którzy zalegają z płatnościami za mieszkania i inne pomieszczenia komunalne, mogą je odpracować.

Zamiast pieniędzy – prace porządkowe. To zarządzenie, które wydała burmistrz Aneta Potoczna. Zainteresowani mogą zgłaszać się z podaniem do Referatu Gospodarki Mieszkaniowej. Terminy prac podadzą kierownicy konkretnych wydziałów.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zalegasz z opłatami za mieszkanie komunalne? Możesz dług odpracować

fot. Internet

Ponad promil alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który kierował samochodem osobowym w Stroniu Śląskim

FB/Michał Piszko

Trwa budowa ul. Widokowej. W najbliższym czasie rozpocznie się także modernizacja ul. Dusznickiej, na odcinku od stacji paliw do ronda Orląt Lwowskich.
Przy cmentarzu, na skrzyżowaniu ul. Dusznickiej z ul. Spółdzielczą i ul. Korytowską powstanie rondo, które z pewnością ułatwi włączanie się do ruchu.
Modernizacja ul. Dusznickiej potrwa do końca roku. - Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, bo czekają nas utrudnienia w poruszaniu się samochodem
w tym obszarze - poinformował burmistrz Michał Piszko.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×