REKLAMA

Dzień akordeonu

To impreza z wieloletnią tradycją.

Pomysłodawcą i organizatorem jest Liliana Stopka, nauczycielka dyplomowany prowadzący klasę akordeonu w PSM w Kłodzku. Ideą przewodnią jest prezentowanie możliwości brzmieniowych instrumentu koncertowego oraz możliwości wykonawczych muzyki tworzonej od epoki baroku po współczesność. Nową propozycją programową – po raz pierwszy na Dniu Akordeonu - będzie występ Amalgalis Duo, którego muzycy są laureatami wielu międzynarodowych i krajowych konkursów muzycznych. W programie koncertu znajdą się też niespodzianki muzyczne, ale zdradzać ich przed koncertem nie będziemy... W tym roku Dzień Akordeonu odbędzie się w Kłodzkim Ośrodku Kultury 21 marca (godz. 18.00). Bilety w przedsprzedaży, która już trwa, kosztują 29 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dzień akordeonu

Fot. Redakcja

Stronie Śląskie: Pożar Okrąglaka na ulicy hutniczej. Zobacz film z miejsca zdarzenia.

Powiat Kłodzki: Podsumowujemy najważniejsze informacje o szczepieniach. Ile osób z Powiatu Kłodzkiego udało się zaszczepić do połowy stycznia? Sprawdź dane.

Polanica-Zdrój: Funkcjonariusze policji ścigali młodego mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×