REKLAMA

Dzień akordeonu

To impreza z wieloletnią tradycją.

Pomysłodawcą i organizatorem jest Liliana Stopka, nauczycielka dyplomowany prowadzący klasę akordeonu w PSM w Kłodzku. Ideą przewodnią jest prezentowanie możliwości brzmieniowych instrumentu koncertowego oraz możliwości wykonawczych muzyki tworzonej od epoki baroku po współczesność. Nową propozycją programową – po raz pierwszy na Dniu Akordeonu - będzie występ Amalgalis Duo, którego muzycy są laureatami wielu międzynarodowych i krajowych konkursów muzycznych. W programie koncertu znajdą się też niespodzianki muzyczne, ale zdradzać ich przed koncertem nie będziemy... W tym roku Dzień Akordeonu odbędzie się w Kłodzkim Ośrodku Kultury 21 marca (godz. 18.00). Bilety w przedsprzedaży, która już trwa, kosztują 29 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Dzień akordeonu

fot. Gazeta Kłodzka

Wójt Gminy Kłodzko Zbigniew Tur zwrócił się do dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Mariusza Przybylskiego, apelując o przeprowadzenie regulacji rzek. Na taki stan rzeczy złożyły się podtopienia, do jakich doszło w kilku wsiach na terenie gminy Kłodzko. Pismo w tej sprawie otrzymali do wiadomości: minister Michał Dworczyk - szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, senator Aleksander Szwed i wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski.

fot. Zakład Karny Kłodzko

W czwartek, 1 lipca w ramach akcji #Resort Sprawiedliwości Pomaga, Zakład Karny w Kłodzku przekazał kolorowanki dla najmłodszych wychowanków Domu Dziecka w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×