REKLAMA

Koncert- BAiKA

Zapraszamy na koncert duetu BAiKA ,czyli Piotr Banach i Katarzyna Sondej (Kafi)

7.10.2017 (sobota) o godz. 19:30 w Lądku Zdroju odbędzie się koncert BAiKA. 

BAiKA - to skrót od Banach i Kafi. Piotr Banach - założyciel i lider zespołów Hey (w latach 1992-99), Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum-Dum, a także muzyk wielu szczecińskich zespołów, między innymi grupy Kolaboranci. Pomysłodawca i główny kompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej "Puk, puk", oraz producent, autor tekstów i multiinstrumentalista.

Kafi - Katarzyna Sondej, to młoda, utalentowana wokalistka, grająca również na gitarze i instrumentach klawiszowych, wcześniej związana z legnicką grupą StandBy. Wspólnie tworzą duet kompozytorsko - sceniczny, pracujący właśnie nad debiutancką płytą. Po raz pierwszy dali o sobie znać jesienią 2015 roku umieszczając w kilku rozgłośniach radiowych utwór "Jeśli tylko to będzie możliwe" Ich muzyka to szeroko rozumiany rock, od reggae i bluesa do hard i punk rocka.

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży i 25zł w dniu koncertu, do kupienia w klubie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Koncert- BAiKA

Olbrzymie zainteresowanie ofertą sprzedaży pałacu w Bożkowie. Niewielu potencjalnych kupców jest jednak świadoma, ile trzeba włożyć w remont zabytku

 Kolejarze wyremontowali 3 km torów. Wydali na to 6,5 mln zł, ale są efekty

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×