REKLAMA

Przewoźnicy w czasach zarazy

PKS w Kłodzku S. A. od soboty, 21 marca, do odwołania, zawiesza wszystkie połączenia autobusowe. Beskid zmienia rozkład jazdy.

PKS uzasadnia zawieszenie kursów zagrożeniem epidemicznym koronawirusem i troską o zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów. Kontakt do przewoźnika: tel. 74 867 41 24, sekretariat@pks-klodzko.pl, tel. 661 955 777, autobusy@pks-klodzko.pl.

Oto nowy rozkład Beskidu:

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Przewoźnicy w czasach zarazy

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Fot. UM Bystrzyca Kł.

Pieniądze z Funduszu będzie można wykorzystać na inwestycje, takie jak remonty szkół i przedszkoli, inwestycje w wodociągi i kanalizację, drogi, chodniki i in.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×