REKLAMA

Zmarła osoba chora na koronawirusa

Jest jeden ozdrowieniec z Kłodzka

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

57 osób otrzymało wyniki ujemne za ostatnią dobę. Niestety zmarła osoba z Bystrzycy Kłodzkiej, zarażona koronawirusem. Ponadto 4. osoby są zarażone: 1. w gminie Bystrzyca Kłodzka, 1 w mieście Nowa Ruda, 2 w gminie Międzylesie. Jest też 1 ozdrowieniec w Kłodzku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zmarła osoba chora na koronawirusa

fot. Internet

Ponad promil alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który kierował samochodem osobowym w Stroniu Śląskim

FB/Michał Piszko

Trwa budowa ul. Widokowej. W najbliższym czasie rozpocznie się także modernizacja ul. Dusznickiej, na odcinku od stacji paliw do ronda Orląt Lwowskich.
Przy cmentarzu, na skrzyżowaniu ul. Dusznickiej z ul. Spółdzielczą i ul. Korytowską powstanie rondo, które z pewnością ułatwi włączanie się do ruchu.
Modernizacja ul. Dusznickiej potrwa do końca roku. - Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość, bo czekają nas utrudnienia w poruszaniu się samochodem
w tym obszarze - poinformował burmistrz Michał Piszko.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×