REKLAMA

Zdobywają swój Mount Everest

Daniel Burys

Dominik Jarocki

Julia Kowalczyk

Justyna Dobrowolska

Kacper Kowalczyk

Michał Dmitrowicz

Ola Wiśniewska

Oliwia Łuszczyńska

Paulina Kraj

Paulina Mazurkiewicz

Przemek Madej

Tomek Nadarzyński

Weronika Rojkiewicz

17. Gala stypendialna im. Grzegorza Ciechowskiego w gminie Kłodzko

Stypendia im. Grzegorza Ciechowskiego w gminie Kłodzko są formą pomocy dla uzdolnionej młodzieży i wsparciem ich zainteresowań. W dłuższej perspektywie mają one wpływ na rozwój kompetencji tych młodych osób, które niejednokrotnie są niezbędne na rynku pracy. Należą do nich m.in. znajomość języków obcych, umiejętności naukowe, czy doświadczenie i wiedza w obszarze sportu, muzyki, kultury…

W roku szkolnym i akademickim 2016\2017 o stypendia ubiega się 13 osób. Każda z nich jest inna i każda z nich już „coś” osiągnęła. A są to:

Tomasz Nadarzyński z Krosnowic, który jest Mistrzem Polski w zjeździe rowerowym Downhillu w kategorii Hobby HardTail 2016.

Weronika Rojkiewicz z Bierkowic. Posiada stopień aplikanta w Polskim Systemie Walki Wręcz Haller 2016.

Dominik Jarocki z Ołdrzychowic Kłodzkich. Założyciel i dyrygent zespołu wokalnego Piu Mosso Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego we Wrocławiu.

Aleksandra Wiśniewska ze Starego Wielisławia. Pierwsze miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Twórczości „Kalejdoskop Talentów” 2016.

Michał Dmitrowicz ze Starego Wielisławia. Pasjonat fotografii i wolontariusz Festiwalu Animacje Przestrzeni w Pałacu w Gorzanowie.

Oliwia Łuszczyńska z Krosnowic. Pierwsze miejsce w Festiwalu Piosenki Polskiej i Czeskiej 2016 w Kudowie Zdroju, pod przewodnictwem Artura Chamskiego.

Przemysław Madej z Boguszyna. Finalista VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Felieton 2015.

Justyna Dobrowolska z Ołdrzychowic Kłodzkich. Chórzystka w Chórze Medici Cantantes Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Kacper Kowalczyk z Krosnowic. Szóste miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego 2016 w kategorii juniorzy.

Paulina Mazurkiewicz z Wojciechowic. Dyplom uznania w ogólnopolskim konkursie ekologicznym Eko-Planeta 2016.

Daniel Burys z Szalejowa Górnego. Mistrz Polski na rękę prawą w siłowaniu na rękę Junior 18 Men Right 75 – Gdańsk 2016.

Julia Kowalczyk z Wojborza. Zawodniczka ekstra ligowego Klubu AZS PWSZ Wałbrzych ( trenowana przez Kamila Jasińskiego – trenera UEFA A nr licencji 7807). Zawodniczka kadry narodowej kobiet.

Paulina Kraj z Wojciechowic. Uczennica klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Chrobrego w Kłodzku, ze średnią ocen 5,53.

17. Gala stypendialna odbędzie się w piątek 9 grudnia o godzinie 11.00 w Gimnazjum Publicznym im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku, na którą już dziś serdecznie zapraszamy. Uroczystości towarzyszyć będzie Zlot świątecznych Mikołajów, Aniołków oraz Gwiazdorów. Będzie także mały jarmark bożonarodzeniowy oraz akcja charytatywna Jaskierek. Wśród publiczności zostanie przeprowadzona loteria nagrodowa.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Zdobywają swój Mount Everest

Obrazek użytkownika Robert
  • Robert
  • 02-12-2016

Piszko zlikwidowal Asy Klodzkie bo Szpytmowe. ! Bede namawial Anie Karolczak oczywiscie Pania Burmistrz by powrucila do Asa Klodzkiego.

Bystrzyca jest mi o tyle bliska, że mieszkam w niej wiele lat; z nią związałem te dobre dni i część kiepskich lat. Nie sposób więc przejść obojętnie obok jubileuszu miasta – uzasadnia Edward Kul.

foto: ilustracyjne: pixabay.com

Egzaminy na motocyklowe prawo jazdy w Kłodzku? O tym rozmawiano w starostwie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×