REKLAMA

Co przynosi ukojenie "Królowym życia"?

„Królowe życia” zapraszają do swojego królestwa w każdy piątek o godz. 22:000 w telewizji TTV

W drugim odcinku „Królowych życia” przekonamy się jakie Dagmara robi wrażenie na mężczyznach, ale nie dogaduje się z kobietami. W awanturę potrafi wdać się nawet w myjni samochodowej. W swoim mieście nikt nie odważyłby się na kłótnię z Amerykanką, ale w końcu trafił swój na swego…Kłopoty wychowawcze z Conanem denerwują Dagmarę, chłopak ma 15 lat i od domowych obowiązków woli komputerowe gry. Dyskusja o priorytetach kończy się krzykiem. Z tego przeklinania i krzyku Dagmara leczy się …modlitwą. Babcia Ela rozgrzeszenia jej nie da, ale może ksiądz…? Dagmara odwiedzi świątynię, a jej dyskotekę odwiedzi grupa osobliwych ludowych pieśniarek. Co z tej wizyty wyniknie? Gabriel upodobaniem do detali i pięknych przedmiotów budzi konsternację pracownika salonu samochodowego. Razem Rafałem postanowili wymienić auto. Ale przecież nie na rodzinne…Zdegustowani wizytą w galerii sztuki szukają ukojenia w swojej pracowni krawieckiej. Joanna natomiast choruje, zabawa na ekskluzywnym raucie, zakończyła się zatruciem - jej francuskie podniebienie i żołądek przejdą poważną próbę. Ale nawet w chorobie Joanna wygląda szykownie.
#Prawdziwe życie #Prawdziwi bohaterowie # Prawdziwe historie

O programie
„Królowe życia” to rozgrywająca się w sercu Dolnego Śląska telenowela dokumentalna, w której będziemy podglądać codzienne życie jej barwnych i przebojowych bohaterów. To ludzie, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Dumne ze swoich osiągnięć „Królowe życia” nie zważają na opinie otoczenia i odważnie prą do przodu, by realizować swoje marzenie - chcą stworzyć własne, małe Hollywood między Bugiem a Odrą.

Bohaterowie „Królowych życia” mają swój pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Każde z nich stworzyło swoje lokalne imperium, którym zarządza według swoich zasad.
Dagmara porzuciła wygodne życie w Ameryce i wróciła do rodzinnego miasta rozwijać interesy. Realizuje swój sen o potędze w Kłodzku. Nie sposób jej nie dostrzec i nie usłyszeć.
Gabriel od zawsze związany w Głogowem, przez niektórych nazywany jest „Versace z Głogowa”. Jest miłośnikiem sztuki, dobrego stylu i futer. Od dziecka marzył o projektowaniu skórzanych ubrań. Dziś jego futra noszą gwiazdy i celebryci.
Joanna była stewardessą w prywatnych liniach lotniczych i modelką. Dziś żyje jedną nogą we Wrocławiu, a drugą na Lazurowym Wybrzeżu.Wierzy w moc czarnej karty kredytowej "no limit".
Oficjalny Fan Page programu: https://www.facebook.com/Kr%C3%B3lowe-%C5%BBycia-program-TTV-34844303884...

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Co przynosi ukojenie "Królowym życia"?

Obrazek użytkownika mmmmmm
  • mmmmmm
  • 20-11-2016

Dlaczego tak się potępia kobietę, że zarabiała dddd.ą ? A może by tak podać listę jej klientów facetów? Przecież do seksu trzeba dwojga. Może na tej liście są wasi ukochani idealni mężusiowie, co modlą się z wami na niedzielnej mszy? Najgorsza jest taka obłuda, zakłamanie i szukanie grzechów i sensacji u innych. Ohyda!
Obrazek użytkownika Ad12
  • Ad12
  • 21-11-2016

Nikt jej nie potępia. Prowadziła burdel to się dorobił. No prawda taka ze każdy robi co lubi. Może akurat jej fach to wlasnie to. Baba jak baba . Facet jakiś musiał s biznesie za alfonsa robić. Wiec sama tego nie pchają.

Za chwilę wybierzemy europosłów. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie, czyli w okręgu numer 12, o sześć mandatów walczy 60 kandydatów. Sprawdziliśmy, jakie profity czerpać będą ci, którzy wygrają. Jedno jest pewne to mandat na bogato.

foto: użyczone

Zabytek Zadbany to ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków. W tegorocznej edycji jury przyznało 7 nagród i 14 wyróżnień. W kategorii architektura i budownictwo drewniane wyróżnienie zdobył dusznicki młyn papierniczy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×