REKLAMA

Strażacy pomagali zdjąć z palca obrączkę

Kolejny dowód na to, że straż jest niezastąpiona. Tym razem funkcjonariusze wezwani zostali do szpitala w Kłodzku, by pomóc w zdjęciu obrączki z palca mieszkanki miasta.

Kobieta z opuchniętymi rękoma zgłosiła się do szpitala w poniedziałek, 12 czerwca późnym wieczorem. Sama nie mogła poradzić sobie ze zdjęciem obrączki, nie mogli poradzić sobie tez lekarze, którzy na miejsce wezwali strażaków. A ci, rozcięli złoto i ratując tym samym uwięziony palec.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Strażacy pomagali zdjąć z palca obrączkę

Obrazek użytkownika Arkadiusz
  • Arkadiusz
  • 16-06-2017

W artykule jest mowa o o szpitalu w Kłodzku, a zostało dołączone zdjęcie szpitala z Bystrzycy Kłodzkiej. Dziwne.
Obrazek użytkownika Hiacynta
  • Hiacynta
  • 16-06-2017

O tacy ludzie to największy skarb , jaki mamy , nasi mili strażacy ! Chwała ludziom niosącym pomoc innym .

Ulatniający się gaz może być zabójczy, dlatego należy być szczególnie ostrożnym przy jego używaniu. Lokatorzy jednego z budynków w miejscowości Ławica najedli się sporo strachu, kiedy okazało się, że z jednego z mieszkań ulatnia się gaz.

Czasopismo Wspólnota opublikowało ranking sfeminizowania samorządów. Pod lupę wzięto gminy, powiaty i województwa. Jeśli w jakimś samorządzie rządzą wyłącznie panie, przyznano mu 100 punktów (%), ale takich babskich rzeczpospolitych nie było. Za to 40 gmin i 7 powiatów otrzymało wskaźnik 0 procent, co oznacza zerowy udział pań w lokalnych rządach.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×