REKLAMA

O nas

"Gazeta Kłodzka" jest opiniotwórczym tygodnikiem ukazującym się na terenie 4 gmin powiatu kłodzkiego. Periodyk kolportowany jest w punktach sprzedaży "Ruch", "Kolporter", "Poczty Polskiej" a także przez sieć własnych punktów dystrybucji.

Redaktorem naczelnym jest Romuald Piela.
Zasięg: miasto Kłodzko, gmina Kłodzko, miasto i gmina Bystrzyca Kłodzka, Polanica-Zdrój

 

Kłodzko24.eu w październiku 2010 r. uruchomiła firma Intergol. Jest najpopularniejszym portalem internetowym w Kłodzku. Swoją pozycję zawdzięcza rozwiniętej interakcji z użytkownikami. W ciągu ostatniego roku jego oglądalność wzrosła o ponad 100%. 
Gwarancją sukcesu jest profesjonalizm oraz zaplecze w postaci wydawanego przez firmę Intergol tygodnika „Gazeta Kłodzka”, a także portalu internetowego NowaRuda24.pl.

 

"Gazeta Noworudzka" jest jedynym opiniotwórczym tygodnikiem ziemi noworudzko-radkowskiej. Ukazuje się regularnie od 1990 r. Co tydzień czytany jest przez tysiące mieszkańców.
Periodyk kolportowany jest w punktach sprzedaży "Ruch", "Poczty Polskiej", a także w ponad 130 własnych punktach dystrybucji.

Redaktorem naczelnym jest Paweł Golak.
Zasięg: miasto Nowa Ruda, gmina Nowa Ruda, miasto i gmina Radków

 

Portal NowaRuda24.pll istnieje od 2008 roku. Jest jednym z najpopularniejszych portali internetowych na terenie miast i gmin Nowa Ruda oraz Radków. Domena www.NowaRuda24.pljest jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz dotyczących miasta i gminy Nowa Ruda. Najpopularniejsze wyszukiwarki w sieci – Google i Yahoo – pozycjonują obecnie portal na pierwszych miejscach.

Sieć tablic billboardowych o wymiarach 2,5 x 5 m i 3 x 6 m do wynajęcia posiada firma INTERGOL. Tablice są zlokalizowane w najlepszych miejscach powiatu kłodzkiego.

Dodatkowo, oprócz wynajmu tablic wykonujemy projekty graficzne druk oraz montaż reklam.

Więcej informacji: tel. 698 091 379.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×